Skerdė kiaules ir slėpė pinigus

Skerdė kiaules ir slėpė pinigus

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdyboje vykdytas ikiteisminis tyrimas, pagal nusikalstamos veikos požymius, dėl Neteisingų duomenų apie pajamas, turtą ar pelną pateikimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo.

Tyrimo metu gauta duomenų, leidžiančių pagrįstai manyti, kad Plungės rajone veikianti bendrovė galimai dalį kiaulių augina neapskaitydami, jas vėliau paskerdžia savo skerdykloje ir parduoda iš savo parduotuvių arba kitiems fiziniams ar juridiniams asmenims neapskaitytą mėsą.

Be to, siekiant išvengti mokesčių, kurių suma viršija 100 MGL, galimai įrašė į deklaracijas žinomai neteisingus duomenis apie asmens pajamas ir turtą ir pateikė jas valstybės įgaliotai institucijai.

Tyrimo metu gruodžio 17 d. atlikta apie 50 kratų visame Žemaitijos regione (automobiliuose, parduotuvėse, ūkiuose, ofise, skerdykloje, darbuotojų namuose).

Įtarimai pareikšti 6 asmenims, 4 iš jų buvo sulaikyti. Įtariamųjų skaičius gali kisti.

Kratos metu rasta ir paimta galimai neapskaitytų pajamų virš 30 000 eurų, rasta duomenų galimai pagrindžiančių apgaulingos buhalterinės apskaitos tvarkymą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder