Su vogta "Volga" sudaužyti penki automobiliai

Su vogta "Volga" sudaužyti penki automobiliai

Vasario 17-osios naktį Klaipėdoje, iš Debreceno g. 84 namo kiemo, kažkas pavogė 1990 m. pagamintą automobilį „Gaz 24-10“, dar vadinamą "Volga".

Apie 1.50 val., Klaipėdos policija gavo pranešimą, kad Jaunystės gatvėje "Gaz 24-10" sukėlė avariją, per kurią buvo sudaužyti 5 automobiliai, o vairuotojas metęs mašiną pabėgo.

Trys mašinos sudaužytos šalia valstybinės kolegijos bendrabučio. Nors buvo vėlyvas metas, sunerimę studentai išgirdę triukšmą išbėgo į lauką. Kai kurie buvo nemaloniai nustebinti, nes automobilių stovėjimo aikštelėje rasti apgadinti du automobiliai "BMW - 320" ir "Audi 80". Aptalžęs šiuos automobilius, "Volga" vairuotojas išvažiavo iš automobilių stovėjimo aikštelės ir netoliese, prie Jaunystės g. 8 namo, taip trenkėsi į stovintį automobilį "Opel Zafira", kad šis atsidūrė ant šaligatvio.

Žmonės įsidėmėjo jaunuolį, išlipusį iš nebevažiuojančios mašinos ir nuėjusį link miesto. Netrukus, Liepų gatvėje prie geležinkelio, kelių policijos patruliai sulaikė neblaivų Egidijų J., gim. 1990 m., kuris atitiko ieškomo vairuotojo požymius. Jo nosis buvo kruvina, jam nustatytas sunkus girtumas -2.61 prom. alkoholio.

Apžiūrint automobilį "Volga", jo salone aptikti aiškūs įsilaužimo požymiai - išardyta panelė, variklio užvedimo spynelėje styrojo prasukimo įrankis.

Policija nuodugniai tiria šios kriminalinės istorijos aplinkybes.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder