Trijulė bus teisiama už mirtimi pasibaigusią egzekuciją

Trijulė bus teisiama už mirtimi pasibaigusią egzekuciją

Už mirtimi prieš penkerius metus pasibaigusį kerštą trys rokiškėnai - du vyriškiai ir moteris netrukus bus teisiami. Jų baudžiamąją bylą Panevėžio apygardos prokuratūra perdavė teismui.

Nusikalstamų veikų padarymu kaltinami kaip bendrininkų grupė veikę trys Rokiškio gyventojai - 29 metų L. Č., 45 metų V. Š ir 27 metų A. B.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, prieš penkerius metus birželio 25-osios vakarą du vyriškiai V. Š. ir L. Č., sukurstyti A. B. sumušti ją įžeidusį asmenį, automobiliu nuvyko pas nukentėjusįjį, atsigabeno jį į vieno kaimo palaukę ir sumušė. Kitą dieną nuo patirtų sužalojimų D. Č. mirė ligoninėje.

Bylos perdavimas į teismą užtruko dėl nuo pareigūnų pasislėpusio vieno įtariamųjų. Tačiau dabar surastam ir pargabentam iš užsienio įtariamajam kartu su kitais dviem bendrininkais teks atsakyti baudžiamąja tvarka dėl prieš penkerius metus padarytų smurtinių veikų, atėmusių žmogui gyvybę.

Byloje pareikštas Panevėžio teritorinės ligonių kasos 8465 litų ieškinys gydymo išlaidoms atlyginti, taip pat prašoma atlyginti 4671 litą proceso išlaidų dėl L. Č. ekstradicijos.

Nukentėjusiaisiais pripažinti nužudyto našlaičio giminaičiai pateikė 16 968 litų ieškinį

Ikiteisminį tyrimą atliko Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai.

Įtariamasis L. Č. buvo sulaikytas prieš ketverius metus ir suimtas, vėliau suėmimas pakeistas į namų areštą. 2008 metų spalį buvo paskelbta įtariamojo paieška. 2010 metų rugsėjo 29 d. pargabentam iš užsienio L. Č. vėl nustatyta kardomoji priemonė - suėmimas.

Įtariamajam V. Š. paskirtos kardomosios priemonės - dokumentų paėmimas ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, A. B. - rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Sidebar placeholder