Didysis prizas - klaipėdietei Liwei Sun

Didysis prizas - klaipėdietei Liwei Sun

Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse "Muzikinė mažųjų MOZAIKA" absoliučiai geriausia atlikėja pripažinta Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokyklos antros klasės mokinė Liwei Sun (fortepijonas).

Alytaus muzikos mokykloje vykusiame konkurse dalyvavo 64 mažieji (5-10 metų) muzikantai iš Latvijos, Estijos, Lietuvos. Vaikai varžėsi grodami įvairiais muzikos instrumentais: fortepijonu, smuiku, violončele, kanklėmis, išilgine fleita, trimitais, saksofonu, marimba, akordeonu, mušamaisiais, klarnetu.

Dalyvius vertino tarptautinė skirtingų specialybių žiuri, kuriai vadovavo LMTA doc. Undinė Jagėlaitė (smuikas) iš Lietuvos, Dr. Carlas Alvarez Romero-Giordano (smuikas) iš Meksikos, Inese Bušmane (fortepijonas) iš Latvijos, Juozas Mikolainis iš Lietuvos.

Klaipėdietei šis tarptautinis konkursas šiemet buvo jau trečias: ji taip pat tapo XVII Nacionalinio B. Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso diplomante, II Žemaitijos krašto muzikos mokyklų mokinių kamerinių ansamblių konkurso "Muzikuokime drauge" laureate.

Gegužės 18 d. Klaipėdos koncertų salėje Liwei kartu su savo draugais Ugne Lamsaityte ir Dominyka Paslavskaja dalyvaus projekto "Žaismingos muzikos orkestras" jubiliejiniame, 10-ajame, koncerte. Mergaitės atliks L. Povilaičio kūrinį "Vaiduoklis" šešioms rankoms, kartu su kameriniu orkestru. Dirigentas - Mindaugas Piečaitis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder