Saulius Prūsaitis įrašinėja pozityvų albumą
Saulius Prūsaitis įrašinėja pozityvų albumą

Įdomiais kūrybiniais sprendimais dėmesį patraukiantis muzikos autorius ir atlikėjas Saulius Prūsaitis šiuo metu aktyviai ruošiasi ne tik savo koncertų ciklui „Muzika suaugusiems“, bet ir naujojo albumo pasirodymui. Laukti liko nedaug!

Trijų išskirtinių S.Prūsaičio koncertų ciklas prasidės jau mėnesio pabaigoje. Spalio 28 d. jis susitiks su Kauno publika VDU salėje,  spalio 30 d. gros Žvejų rūmuose Klaipėdoje, o lapkričio 2 d. koncertą surengs Teatro arenoje Vilniuje.

Koncertuose kartu su S.Prūsaičiu pasirodys ne tik gyvos muzikos grupė, bet ir choras „Ąžuoliukas“. Programoje bus galima išgirsti ir visiškai naujų Sauliaus dainų, kurios netrukus suguls į solinį muzikos albumą.

„Vieną saulėtą popietę suvokiau, kad aš noriu įrašyti pozityvų albumą, - pasakoja S.Prūsaitis. - Aš nenoriu kurti kažkokių „crazy“ albumų - labiau norėčiau tokio, kuris būtų lengvo klausymo. Tai nėra paprasta muzika, gal net atvirkščiai, bet vis tiek klausytis jos lengva ir malonu.“

Kaip vyksta albumo įrašo darbai, kokia nuotaika tvyro studijoje ir repeticijų salėse? S.Prūsaitis savo kūrybinius užkulisius sudėjo į video.

Video galima pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=R7zXVE_R8OI

Raktažodžiai
Sidebar placeholder