Klaipėdiečius ir miesto svečius subūrė gera muzika

Klaipėdiečius ir miesto svečius subūrė gera muzika

Klaipėdoje jau šeštąjį kartą praūžė vienos dienos miesto festivalis „Aludarių diena“. Liepos 13-ąją erdvė prie „Švyturio“ alaus daryklos įsikūrė 4 scenos, kuriose įvyko net 15 pasirodymų.

Renginio šiltą atmosferą Pievos scenoje kūrė grupė „Pilnatys“, atlikėjos „Migloko“ ir Alina Orlova. Toje pačioje scenoje įvyko ir video kūrėjų „Scuared“ diskusija su „Garbanotas“, „Vilniaus Energija“ ir „Freaks on Floor“ grupių nariais. Pagrindinėje – Aludarių scenoje – grojo ir dainavo atlikėja Giedrė Kilčiauskienė, grupės „The Roop“, „Garbanotas“, „Golden Parazyth“ ir „Freaks on Floor“. Plytų scenoje žiūrovus skirtingomis melodijomis užbūrė „Junior A“, „Vilniaus Energija“, „Solo Ansamblis“ ir „Kandy Killers“. Dalyvius privertė šokti iki kojų skaudėjimo grupė „Planeta Polar“ ir DJ Audrius Kaštonas B-House scenoje. Muzika netilo ir klaipėdiečius bei miesto svečius šokdino iki pat antros nakties.

Išalkus renginyje buvo galima paskanauti mėsainių, picų, dešrainių, ledų ir kitokio greito maisto. Išrankesnį skonį turintys galėjo užsisakyti keptos žuvies bei midijų. Net keturiolika skirtingų maisto vietų pildė festivalio dalyvių skrandžius. Renginio lankytojai taip pat galėjo nemokamai dalyvauti ekskursijoje po daryklą.

Vienos dienos festivalio lankytojai džiaugėsi daugybe muzikos pasirodymų ir laisva erdve tiek šeimoms, tiek keturkojams bei jų šeimininkams.

„Puikus renginys, kuriame labiausiai įsiminė įvairių grupių pasirodymai. Manau, kiekvienas atrado sau patinkančią muziką dėl plataus pasirinkimo, o tuo pačiu metu buvo galima pasirinkti apsilankyti net kelete koncertų“, – festivalio pabaigoje įspūdžiais dalinosi vasarai dirbti į Klaipėdą atvykusi Armintė Globytė.

Nusiskundimų pagrindine priežastimi tapo didelės eilės prie maisto ir gėrimų. Tai paskatino keletą renginio dalyvių išeiti iš jo ir ieškoti kitos vietos mieste, kur galėtų skaniai pavalgyti, prieš tai nestovint eilėse.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder