Paaiškėjo pirmosios Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago ledo šou žvaigždės

Paaiškėjo pirmosios Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago ledo šou žvaigždės

Paskelbtos pirmosios Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago naujausio ledo šou „Roko simfonija ant ledo“ dailiojo čiuožimo žvaigždes. Tarp jų – daugkartiniai pasaulio, Europos, Lietuvos čempionai, kurie gruodžio mėnesį prikels gražiausias roko balades.

„Roko simfonija ant ledo“ sujungs gyvą muzikos skambesį su ledo žvaigždžių pasirodymais. Akomponuojant simfoniniam orkestrui gražiausias roko balades atliks garsūs šalies solistai bei Ispanijos scenos žvaigždė Olga Domenech Terroba. Pagrindinės ledo šou žvaigždės – daugkartiniai Europos ir Pasaulio čempionatų prizininkai M. Drobiazko ir P. Vanagas – į savo šou pakvietė desantą dailiojo čiuožimo žvaigždžių, tarp kurių bus ir nematytų veidų.

Pirmą kartą Lietuvos dailiojo čiuožimo mėgėjams pasirodys įspūdingomis programos garsėjantys ledo čiuožėjai Elena Jovanovič ir Nodari Maisuradzė. Daugkartinė Serbijos čempionė ir įvairių varžybų prizininkė E. Jovanovič septynerių iš Belgrado persikėlė į Maskvą. Sportininkė yra savo šalies nacionalinės ekipos narė, Gineso rekordo savininkė. Elena nuo 14 m. pradėjo ant ledo šokti su savo partneriu iš Gruzijos N. Maisuradzė.

Tbilisyje gimęs čiuožėjas nuo trejų metukų gyvena Rusijoje, kur ir pradėjo lankyti dailiojo čiuožimo pamokas. Sportininkas yra tapęs pasaulio jaunių, Universiados čempionu, lipęs ant „Grand Prix“ ir daugybės kitų varžybų nugalėtojų pakylų. Trejus metus kartu čiuožianti pora yra žinoma dėl savo išskirtinių pasirodymų elementų.

„Mes mylime savo darbą, stengiamės tobulinti savo pasirodymus ir nustebinti žiūrovus kažkuo vis nauju. Turime unikalų elementą, kurį ant ledo atliekame tik mes vieninteliai“, – intrigavo iš Rusijos atvažiuosianti ledo čiuožimo pora.

Ledo šou žiūrovai taip pat turės galimybę pirmą kartą išvysti Kanados šou ir komedinio žanro čiuožėją Jasoną Graetzą. Jis daugelį metų yra „Disney“ ledo šou pasirodymų žvaigždė ir pasižymi puikiais aktoriniais gebėjimais. Ant ledo čiuožėjas sukurs ne vieną komišką personažą, o mini spektaklį papildys neabejotina J. Graetzo čiuožimo technika ir profesionalūs triukai.

Dar viena puiki naujiena – dailiojo čiuožimo entuziastai galės įvertinti naująją Lietuvos čiuožimo porą Saulių Ambrulevičių ir Allison Reed. JAV besitreniruojantis daugkartinis Lietuvos čempionas šių metų liepą paskelbė, kad susirado naują partnerę. Anksčiau su kita amerikiete Taylor Tran čiuožęs Lietuvos sportininkas nuo šiol aukštumų sieks su Allison Reed.

„Mes jau anksčiau buvome pažįstami ir net kartu bandę čiuožti. Čiuožimas su Allison – visiškai kitoks. Greitis didesnis, atliekame kur kas sudėtingesnius elementus“, – apie naują partnerę atsiliepė S. Ambrulevičius.

Iš ankstesnių šou žiūrovams jau puikiai pažįstami olimpiniai, dukart pasaulio ir penkiskart Europos čempionai Tatjana Totmianina ir Maksimas Marininas, kurie kartu čiuožia nuo pat 1996 m. Jau po šešerių metų jie lipo ant Europos čempionato aukščiausios pakylos ir tą pakartojo net ketverius metus iš eilės. Pasaulio čempionatuose jie dvejus metus liko antri, kol 2004 m. iškovojo auksą, po metų jie sugebėjo apginti šį titulą. 2006 m. Turino žiemos olimpiadoje T. Totmianina ir M. Marininas be didesnės konkurencijos pasipuošė aukso medaliais ir tais pačiais metais baigė dalyvauti sportinėse varžybose. Dabar Rusijos čempionų pora dalyvauja geriausiuose pasaulio ledo šou.

Be jų pasirodys ir Europos čempionas Tomašas Verneris bei Pasaulio profesionalų čempionai Jelena Leonova ir Andrejus Chvalko. T. Verneris yra dešimt kartų Čekijos čempionas, o 2008 m. tapo Europos čempionu. Čekas taip pat yra iškovojęs Europos čempionato bronzą ir sidabrą. Rusai J. Leonova ir A. Chvalko dėl profesionalių ir įsimenančių pasirodymų yra puikiai žinomi dailiojo čiuožimo gerbėjams visame pasaulyje. Dar vienas matytas veidas – tai Gruzijos čempionas, „Art on ice“ šou žvaigždė Vakhtangas Murvanidzė.

Ne mažiau laukiami yra ir Lietuvos čiuožėjų porų pasirodymai. Roko baladžių interpretacijas pateiks ir perspektyvi mūsų šalies pora – Lietuvos šokių ant ledo čempionai Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala. Kovo mėn. Taivane vykusiame pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo čempionate jie užėmė 17-ąją vietą. Žiūrovų simpatijų tikrai susilauks mažosios šalies ledo žvaigždutės – Saulė Kregždytė ir Selina Kaneda.

P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou „Roko simfonija ant ledo“ premjera įvyks gruodžio 12 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje, gruodžio 13 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, 14 d. čiuožėjai pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, o šou baigsis gruodžio 15 d. Šiaulių arenoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder