Scenos žvaigždė pristatys dizainerių darbus

Scenos žvaigždė pristatys dizainerių darbus

Jubiliejinio Klaipėdos pilies džiazo festivalio proga 14 žymių Lietuvos dizainerių uostamiestyje pristatys savo „džiazuojančius“ kūrinius, sukurtus specialiai mados ir džiazo sintezės parodai „Mados džiazas“.

Unikalią parodą, kurios iniciatoriai yra Klaipėdos pilies džiazo festivalio siela Inga Grubliauskienė ir „Le Velvet“ mados ir stiliaus studija, nuo gegužės 31 iki birželio 8 dienos bus galima apžiūrėti Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Parodos atidarymo renginyje, kuris vyks šeštadienį, gegužės 31 dieną, nuo 13 val., dalyvaus ir viena didžiausių šio Klaipėdos pilies džiazo festivalio žvaigždžių Sheila Ray Charles.

„Klaipėda birželio pradžioje tradiciškai pulsuoja džiazu. Mada – kaskart kitokia, gyvybinga, pulsuojanti - panaši į džiazo muziką, tad „Mados džiazo“ paroda turėtų nustebinti ne vieną. Nenoriu atskleisti visų detalių, bet parodos atidarymas bus iš tiesų įspūdingas“, - sako Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

Parodoje savo kūrinius pristatys šalies batelių karaliene tituluojama Rūta Rimšelienė, ekstravagantiškoji menininkė Daiva Urbonavičiūtė, jau trečią dešimtmetį elegantiškas rankines kurianti Aušra Haglund, modernioji Julia Janus, išskirtinių rankų darbo papuošalų ir aksesuarų dizainerė Elvyra Monginienė, vestuvinių bei proginių suknelių kūrėja Ingrida Žitkuvienė, mezginių karaliene vadinama Indrė Dovydėnaitė, nepaprastų paltų kūrėja Kristina Narbutaitė, moteriškumu alsuojančių kūrinių dizainerė Algita Gudeliauskienė, minimalistinių rūbų linijų dizainerė Lilija Larionova, delninių, rankinių, aksesuarų bei rūbų dizainerė Kristina Kruopienytė, Kostiumo dizaino katedros profesorė bei dizainerė Jolanta Talaikytė, salonas Lizos svajos, kuriantis rūbus ne tik suaugusiems bet ir vaikams, bei jaunoji dizainerė Monika Pranckaitytė.

Parodos „Mados džiazas“ atidarymas Klaipėdos „Akropolyje“ vyks gegužės 31 d. 13 val. Jo metu gros džiazo kolektyvai, o prekybos ir pramogų centro lankytojai galės pamatyti salono „Liza“ svajonių kolekcijos pristatymą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder