Šokių klubas "Žingsnis” kviečia į tradicinį labdaros vakarą
Šokių klubas "Žingsnis” kviečia į tradicinį labdaros vakarą

Klaipėdos sportinių šokių klubas "Žingsnis“ kviečia į ketvirtąjį, tradicinį, labdaros vakarą. Gruodžio 8 dieną 19 val. Žvejų kultūros rūmuose daugiau nei šimtas klubo šokėjų Klaipėdos mieste ir rajone gyvenantiems globos namų auklėtiniams bei socialiai remtinų šeimų vaikams dovanos šventinį koncertą. Per renginį surinktos lėšos bus skirtos pildyti kalėdiniams vaikų norams.

"Visus metus dirbame su vaikais, kurie gyvena apsupti meilės ir šilumos, dalyvauja šalies ir užsienio varžybose. Prieš ketverius metus kilo idėja artėjant Kalėdoms padovanoti šventę vaikams, nepatiriantiems tėvų meilės ir rūpesčio. Paremti renginį mielai sutiko ir klubo narių tėveliai. Už jų lėšas vaikų namų auklėtiniams pirksime daiktus, kurių jiems labiausiai reikia“, - sakė labdaros vakaro iniciatoriai sportinių šokių klubo vadovai Martynas ir Ramunė Kūrai.

Koncerte žiūrovų laukia ne tik vyresniųjų klubo šokėjų, bet ir jauniausiųjų – keturmečių pasirodymai. Šventinėje programoje žiūrovai išvys gražiausius "Žingsnio“ narių šokius – valsą, tango, rumbą, džaivą ir daug kitų.

Jau ketvirtus metus organizuojamas renginys kasmet įgauna vis didesnį pagreitį.

Kitąmet scenoje kartu su klubo šokėjais pasirodys ir globos namuose gyvenantys vaikai, kurie pasak M. Kūros, tikrai ne mažiau talentingi.

Sidebar placeholder