Intymios scenos Vaidoto Martinaičio neišgąsdino

Intymios scenos Vaidoto Martinaičio neišgąsdino

Jau rugsėjo 5-ąją, trečiadienį, 20.30 val. jubiliejinį, dvidešimtąjį, sezoną švęsiančios televizijos TV3 eteryje debiutuosiančioje lietuviškos situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ premjeroje netruks nei komiškų, nei pikantiškų scenų. Analogų Lietuvoje neturinčioje komedijoje vieną pagrindinių vaidmenų sukūręs aktorius Vaidotas Martinaitis atskleidžia, kad jam teko filmuotis ir... intymiose scenose.

Jis kuria vieną pagrindinių – sūnaus Andriaus vaidmenį. „Tai tam tikras šaržas, tipinis vyras, atspindintis visą socialinį sluoksnį: kiti šeimos vaikai jau sukūrė šeimas, o jis taip ir liko gyventi su motina. Jiedu kankina vienas kitą, tačiau kartu tarp motinos ir sūnaus toks tvirtas ryšys, kad jeigu sūnus turėtų išvykti kur nors į užsienį, tai nė akimirką nesiliautų galvojęs apie motiną, o ši, žinoma, apie sūnų. Tačiau spėkite, kas nutiktų, jei jie vėl susitiktų? 5 minutės – ir konfliktas garantuotas!“ – „Motinos ir sūnaus“ veikėjų charakterio ypatybes apibūdina V. Martinaitis.

Aktorius tikina, kad šiam atsakingam vaidmeniui ruošėsi itin kruopščiai: dirbdavo ne tik filmavimo aikštelėje, bet ir namuose – iš jų atsinešdavo savų idėjų, koks turi būti jo kuriamas personažas, daug tardavosi su „Motinos ir sūnaus“ režisieriumi Sigitu Račkiu. „Iki šiol drauge nebuvome dirbę, tačiau tai buvo labai įdomu. Rezultatas mane maloniai nustebino“, – džiaugiasi aktorius.

Per situacijų komedijos filmavimą V. Martinaitis pernelyg nebuvo nutolęs nuo savo „tikrojo aš“, net gavo padainuoti vonioje! „Taip, aš irgi dainuoju prausdamasis. Šeima iš manęs juokiasi. Tiesą sakant, solistas pajaučia pačią geriausią akustiką, kai užsidaro intymioje aplinkoje. Aš taip pat ten sau leidžiu daryti ką noriu, negalvodamas apie rezultatus“, – šypsodamasis kalba aktorius.

Kaip V. Martinaitis jautėsi vonios erdvėje filmuodamasis komedijoje „Motina ir sūnus“? Ir ar tai bus vienintelė intymi erdvė, kurioje sūnui Andriui teks nusimesti drabužius? Be galo juokingos ir tikroviškos gyvenimo istorijos situacijų komedijoje „Motina ir sūnus“ nuo rugsėjo 5 dienos trečiadieniais 20.30 val. per TV3.  

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder