"Motinos ir sūnaus" herojai susiginčijo, kuris vyresnis, o kuris - turtingesnis

"Motinos ir sūnaus" herojai susiginčijo, kuris vyresnis, o kuris - turtingesnis

Sekmadienį Vilniaus Katedros aikštėje nugriaudėjęs jubiliejinis, dvidešimtasis, TV3 televizijos sezonas į savo intelektualių pramogų sūkurį įtraukė ir aktorius Giedrių Arbačiauską ir Vaidotą Martinaitį. Jau trečiadienį, rugsėjo 5-ąją, 20.30 val. aktoriai debiutuos laukiamiausioje lietuviškoje situacijų komedijoje „Motina ir sūnus“. Joje brolius įkūnijantys aktoriai ir TV3 dvidešimtmečio sezono šventėje elgėsi lyg artimi giminaičiai, tai traukdami vienas kitą per dantį, tai demonstruodami brolišką rūpestį ir švelnumą.

TV3 televizijos dvidešimtojo sezono transliacijoje aktoriai stojo prieš kameras su puokšte gėlių ir nuoširdžiai atliko dainą „Aš labai myliu savo mamą“, gyvai pritariant tūkstančiams žmonių, susirinkusių į TV3 televizijos šventę.

Po savo pasirodymo gerai nusiteikę aktoriai šmaikštavo, kad jei yra dainingas duetas „Žentai“, tai gali būti ir „Sūnai“! „Žiūrėkite – delnai švarūs, tekstų neprisirašėme, viską išmokome mintinai. Na, beveik viską...“ – juokėsi komedijos „Motina ir sūnus“ pagrindinių vaidmenų atlikėjai.

Užkulisiuose buvusiems TV3 žvaigždūnams susidarė įspūdis, kad jiedu iš tiesų galėtų būti broliai: Vaidotas linksmai auklėjo Giedrių, tarsi būtų vyresnėlis, nors čia pat išdėstė teoriją, kad komedijoje jo herojus turėtų būti jaunesnysis sūnus. „Juk taip gyvenime yra – vyresnieji vaikai sukuria šeimas, o jaunėliai lieka gyventi su mamomis, – argumentavo V. Martinaitis. – O galbūt kas turtingesnis, tas kelia sparnus, o kam ne taip pasisekė, – tas lieka su mama? Taigi aš esu turtingasis sūnus, o tu – vyresnysis“, – šypsodamasis diskutavo G. Arbačiauskas, situacijų komedijoje įkūnijantis sūnų odontologą, kuris, nepaisydamas savo santuokinių saitų, kitąsyk dantis šieps į brolio pasijas.

Kaipgi yra iš tikrųjų: kuris iš dviejų brolių vyresnis ir kuriam iš jų likimas bus maloningesnis? Įtraukiantys nuotykiai, visiems pažįstamos šeimyninės dramos ir itin talentinga aktorių vaidyba - Lietuvai adaptuotos australų situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ premjeroje. 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder