Bulvaras: "Jamam" Klaipėdos švyturį, ir jokių kalbų
Bulvaras: "Jamam" Klaipėdos švyturį, ir jokių kalbų

Melnragiškiai triumfuoja: ne tik kad šalies premjerė Ingrida Šimonytė nusprendė nestatyti išorinio uosto, kad neužstotų jiems saulėlydžio, bet net pati Susisiekimo ministerija pagaliau suprato, kad švyturį reikia atiduoti klaipėdiečiams, o ypač melnragiškiams.

Tik kad tas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas kažkoks neryžtingas. Jis mat dar svarsto, kažkokius ten kaštus nori suskaičiuoti, rūpinasi, kas švyturio teritorijoje žolę pjaus. Kokie čia dar svarstymai gali būti - tik "jamam", ir viskas, kol valdžia ministerijoje nepasikeitė ir kol ministerija nepersigalvojo.

Jeigu Klaipėda randa 700 000 eurų "The Tall Ships Races" regatai, kurios burlaiviais gali džiaugtis tik savaitę, jeigu sukrapšto milijonus eurų kažkokioms Europos jaunimo sostinėms, po 10 tūkst. eurų kasmet abejotinoms paplūdimių Mėlynosioms vėliavoms, negi neras lėšų istorinio švyturio aplinkai sutvarkyti?

"Kiti miestai investuoja šimtatūkstantines sumas apžvalgos aikštelėms įrengti. Švyturys - juk "gyvas" apžvalgos bokštas, o mūsų meras bijo, kad nebus pinigų žolei nupjauti", - piktinosi viena klaipėdietė. Ji ragina Klaipėdos politikos ir merą būti išminties ir patriotiškumo švyturiais.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder