Bulvaras: Nebelaiko nervai: šturmuos "Regitrą"
Bulvaras: Nebelaiko nervai: šturmuos "Regitrą"

Vos tik valdžia ėmė švelninti karantiną, visi pradėjo kelti galvas - ir barai, ir muziejai, ir bažnyčios, ir kt. Kodėl vieniems galima, o kitiems - ne? Jeigu jau spjauname į tą koronavirusą su visomis jo afrikietiškosiomis ir britaniškosiomis atmainomis, tai visi draugiškai ir gyvename normaliai, nes nebelaiko nervai.

Visuotinės iniciatyvos nuošalyje neliko ir "Regitros" klientai, sustoję į eilę laikyti praktinius vairavimo egzaminus. Juo labiau kad teoriniams egzaminams pasiruošti laiko dabar yra. Jie rengiasi piketuoti po "Regitros" langais. Klaipėdiečiai irgi prisijungs. Jiems taip pat nervai nelaiko: ne tik kad niekur išeiti negali, bet ir išvažiuoti savo automobiliu, nes neturi vairuotojo pažymėjimo.

"Regitros" vadovybė išsigando, ligoninėse jau rezervuoja vietas savo instruktoriams, susirgsiantiems COVID-19, ir žada pradėti praktinius vairavimo egzaminus, tikėdamasi, kad Vyriausybė irgi išsigąs.

Kai policijos suvestinėje perskaitai, kad vien vasario 27 d. vienam laimingajam, turinčiam vairuotojo pažymėjimą, nustatytas 2,49 promilės girtumas, kitam, atsitrenkusiam į kitą automobilį, - 1,91, o trečiam, uždarytam į areštinę, - 1,77 promilės, pagalvoji, ar verta piketuoti, jeigu ir turintiesiems vairuotojų pažymėjimus nervai nelaiko.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder