Bulvaras: Pranašinga daina
Bulvaras: Pranašinga daina

Laikotarpiu, kurį geriausiai apibūdina žodžių junginys "laukiniai devyniasdešimtieji", iškilo keturių jaunuolių grupė ŽAS (raidžių nešifruosime, pasidomėkite atskirai). Pradėjo nuo sunkesnės ir agresyvesnės muzikos, po to sušvelnėjo iki mylinčių kiną, valgančių ir mėgstančių mandarinus ir cepelinus ir besišaipančių iš Palangos bobučių. Kažkur tuo metu jie sukūrė dar vieną hitą "Žalias pasas".

Puikus buvo kūrinys, tačiau prieš kelerius metus prarado aktualumą, nes Lietuva pakeitė savo žalią pasą į ciklameno spalvos europietišką. Prarado kūrinys aktualumą taip pat, kaip ir Marijono Mikutavičiaus "Trys milijonai".

Tačiau šią savaitę "žaliajam pasui" vėl sužibo viltis. Tik šis pasas būtų ne tapatybę, o pasiskiepijimą liudijantis dokumentas. Teoriškai jis turėtų atverti sienas ir leisti laisvai keliauti ir bendrauti.

Išgirdę šią naujieną "Bulvaro" agentai norom nenorom pradėjo niūniuoti: "Mano pasas žalias, kur noriu - važiuoju. Į kairę, į dešinę Europą matuoju." Aukso žodžiai - ŽAS'ai dainą rašydami lyg į ateitį žiūrėjo.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder