G.Palucko planuose trūksta tik skrydžio į kosmosą

G.Palucko planuose trūksta tik skrydžio į kosmosą

„Socialdemokratų pirmininkas Gintautas Paluckas mano radęs būdą, kaip sušvelninti ekonominės krizės pasekmes. Anot jo, valstybė turi imtis didelių projektų, pavyzdžiui, tiesti kelius. Bet ar kelių užteks, kai krizė tokia gili? Gal geriau nesismulkinti ir iškart pereiti prie kosmoso užkariavimo planų“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

Lietuva daugybę metų nesugeba nutiesti padoraus kelio iš Vilniaus į Uteną, nors projektas lyg ir nebūtų kosminio mastelio. Visgi ponas Paluckas įsitikinęs, kad pats geriausias laikas tai padaryti yra dabar, kai ekonomiką kausto pandemija. Dar jis siūlo pradėti statyti giliavandenį uostą Būtingėje.

Taip esą išjudinsime ekonomiką, žmonės turės ką dirbti. Planai geri, sunku ginčytis, bet patirtis rodo, kad kol Lietuva bent pradės juos įgyvendinti, ši krizė jau bus praėjusi. Gal jau ir kita bus atėjusi.

Planų įgyvendinimas jau seniai nėra mūsų valstybės stiprioji pusė, o štai planuoti mėgstančių politikų vis daugėja. Ponas Paluckas gali planuoti ką tik nori - metro statybas, skraidančių automobilių ir raketų kūrimą, skrydžius į kosmosą.

Nuo tokių planų darbo vietų skaičius nepadidėja.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder