Ministras Giedrius Surplys dirbs orų berniuku

Ministras Giedrius Surplys dirbs orų berniuku

Kiek daugiau nei metus žemės ūkio ministru padirbėjęs Giedrius Surplys įgijo tiek žinių ir išmanymo, kad dabar gali būti bet kurios srities ekspertu. Jis tapo premjero patarėju susisiekimo ir klimato kaitos klausimais.

Kadangi paveikti klimato nepavyks, svarbiausias darbas turbūt bus pranešinėti premjerui orų prognozes“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose".

Ministrais pabuvę žmonės yra ypatingi, net ir pabuvę visai neilgai. Štai ponas Surplys žemės ūkiui vadovavo trumpai - nuo 2018 m. gegužės, bet žymė jau uždėta.

Žmogus, turintis ministro žymę, privalo gauti gerą darbą, o jo bendražygiai tuo pasirūpina. Premjeras neužmiršo pono Surplio, rado jam vietą savo komandoje. Ką buvęs ministras galės pasakyti susisiekimo klausimais - mįslė, nes šioje srityje jis niekada nedirbo.

Klimato kaita yra kas kita, nes žemdirbiui pravartu nuspėti orus. Deja, yra ir viena problema - apie klimato kaitą visi kalba, bet dar niekas neišrado recepto, kaip ją sustabdyti.

Turbūt neišras ir ponas Surplys, tačiau jo kaip patarėjo vertė dėl to nesumažėja. Juk vienas dalykas, kai prognozes per televiziją pateikia orų berniukai bei mergaitės, ir visai kas kita, kai jas kompetentingai pristato buvęs ministras.

Sidebar placeholder