Reta šventė Briuselyje - atvyko pati Rasa Juknevičienė

Reta šventė Briuselyje - atvyko pati Rasa Juknevičienė

„Rasa Juknevičienė teigia, kad europarlamentarams visai nebūtina sėdėti Europos Parlamente ir pati savo žodžius patvirtina. Šią savaitę ji apsilankė Briuselyje, bet tik trumpam. Reikia grįžti į Lietuvą, nes čia vyksta ypatingai aktyvus bendravimas su rinkėjais“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Sunkus tas europarlamentaro darbas. Norisi būti namie, savo kaime Panevėžio rajone, bet kartais tenka užsukti ir į Briuselį, pažiūrėti, kaip atrodo darbo vieta. Ponia Rasa šią duoklę atiduoda.

Liepos pradžioje nuvykusi į Europos Parlamentą, ji iškentė ten net kelias savaites. Praėjusį sekmadienį po ilgos pertraukos vėl teko aplankyti Briuselį. Apžiūrėjusi išsinuomotą butą, ponia Rasa pamojavo belgams ranka ir grįžo.

Šiandien ji jau turėtų būti Lietuvoje, o pakeliui dar ketino ir į Paryžių užsukti. Visa tai politikė paskelbė feisbuke, pridėjusi, kad žmonės klaidingai įsivaizduoja darbą Europos Parlamente, kaip fizinį išvykimą į Briuselį.

O koks yra teisingas įsivaizdavimas? Turbūt teisinga manyti, kad europarlamentaras turi ramiai gyventi savo kaime ir linksminti piliečius gėlių bei daržovių nuotraukomis feisbuke.

Argi tai ne bendravimas, argi ne darbas?

Raktažodžiai
Sidebar placeholder