R.Šimašius nuskandino Lietuvos sostinę

R.Šimašius nuskandino Lietuvos sostinę

"Vilniaus meras negali atsidžiaugti naująja Vilniaus reklama, kurioje miestas vaizduojamas jūros dugne. Vaizdelis gal ir įdomus, bet primena niūrią realybę - užtenka vienos liūties, kad sostinės gyventojai pasijustų lyg po tvano“, – „Elito naujienose“ ironizuoja „Vakaro žinios“.

Naujoji vakariečiams skirta reklama skelbia, kad Vilnius yra nuostabus, kad ir kur užsieniečiai manytų jį esant (nes dauguma, nepaisant jokių reklamų, taip ir nežino, kur jis yra).

Meras šia kampanija labai džiaugiasi, deda paveikslėlius į feisbuką. Viename vaizdelyje matosi nuskendusi Katedros aikštė, šalia jos šmirinėja banginiai. Kitame Gedimino bokštas stūkso ant kybančios uolos, trečiame Onos bažnyčia įkomponuota į fantastinį pasaulį, virš jos sklendžia erdvėlaivis.

Užsieniečiams fantastiniai motyvai gal ir patiks, bet vilniečiams jie gali priminti ne tokią fantastišką realybę. Ypač tas su Katedra jūros dugne.

Čia daug fantazijos ir nereikėjo, nes kiekviena stipresnė liūtis verčia vilniečius pasijusti vandens pasaulio gyventojais. Įdomu, koks būtų efektas, jei reklamos kūrėjai užsieniečiams parodytų užtvindytas Vilniaus gatves?

Juos tai gal ir sudomintų, bet faktas, kad tokiais vaizdeliais meras feisbuke nesidalintų.

Sidebar placeholder