Seimo partizanai V.Ąžuolas ir K.Glaveckas
Seimo partizanai V.Ąžuolas ir K.Glaveckas

Parlamentarai Kęstutis Glaveckas ir Valius Ąžuolas išrado naują rezistencijos formą. Jie veržiasi į Seimo posėdžių salę, kai kiti seimūnai sėdi prie kompiuterių namie ar darbo kabinetuose. Tuo metu paprasti žmonės, kuriems įgriso valdžios draudimai, veržiasi į miškus. Greit visi pasijusime partizanais - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Anksčiau piktindavomės, kad seimūnai šlaistosi nežinia kur ir nesivargina pasėdėti posėdžių salėje, bet laikai pasikeitė. Dabar Seimo nariai negali dirbti posėdžių salėje, net jei labai nori. Mat visiems įjungtas nuotolinis režimas.

Plaukti pasroviui nepanoro tik du parlamentarai - Glaveckas ir Ąžuolas, kurie vakar reikalavo teisės dirbti salėje. Žinoma, į jų reikalavimą Seimo grietinėlė neįsiklausė, dviejų karantino partizanų balsai nuskambėjo kaip šauksmas tyruose. Argi valdžia šiais laikais dar apskritai turi klausą?

Ji tik nurodinėja ir įsakinėja, nors nenoro klausyti nuodėme nuolat kaltindavo ankstesnę valdžią. Dažniausiai įsakinėja sėdėti namie ir net nosies laukan nekišti, bet žmonės, kad neuždustų, vis tiek masiškai traukia į miškus ar bent parkus.

Jei valdžia iki pavasario neapsiramins, turbūt teks juose ir apsigyventi.

Sidebar placeholder