17 metų pastojusi Rosita Čivilytė: nė vienai nerekomenduočiau to patirti

17 metų pastojusi Rosita Čivilytė: nė vienai nerekomenduočiau to patirti

LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ dainininkė ir dviejų dukrų mama Rosita Čivilytė pasakojo jaudinančią istoriją – ką jai teko patirti, kai, būdama nepilnametė, sužinojo, kad laukiasi. 17-os metų pastojusi moteris iš artimųjų nesulaukė palaikymo, o viena giminaitė ją buvo nuvedusi pas ginekologą neva pasitikrinti, nors iš tikrųjų jau buvo sutarusi dėl nėštumo nutraukimo. Gerai, kad tam jau buvo per vėlu.

„Patyriau, ką reiškia susilaukti vaiko 17-os metų. Jeigu manęs dabar paklaustų, ar normalu pastoti tokio amžiaus, tikrai sakyčiau, kad geriau nereikia. Bet tai nėra tokia problema, su kuria negalima būtų susidoroti. Nė vienai nerekomenduočiau to patirti, bet dabar tikrai nesigailiu, nes turiu puikią dukrą“, – apie vieną sunkiausių savo gyvenimo periodų pasakojo žinoma dainininkė.

Kai dar būdama nepilnametė pastojo, Rosita stengėsi kuo ilgiau nuslėpti nėštumą, nes labai bijojo mamos reakcijos. Kai visi pagaliau sužinojo, gyvenimas namuose tapo pragaru: nuolatiniai barniai, priekaištai bei kaltinimai.

Rositos nepalaikė ir kūdikio tėvas: apie šeimos kūrimą net nebuvo kalbų – nėščią savo merginą jis paliko ir vedė jos geriausią draugę. Moteris sako, kad šia istorija viešai nesidalytų, tačiau šiandien jaudinasi dėl to, kad nori paskatinti žmones prisidėti prie Krizinio nėštumo centro veiklos.

Laidos „Valanda su Rūta“ metu žiūrovai buvo kviečiami prisidėti prie Krizinio nėštumo centro veiklos ir paaukoti 2 eurus skambindami arba rašydami trumpąją žinutę su žodžiu „auka“ numeriu 1406.

Per penkerius veiklos metus ši ne pelno siekianti organizacija jau padėjo daugiau nei 1200 moterų, vyrų ir porų, suteikė apie 6500 nemokamų psichologinių, socialinių, ginekologinių, teisinių, dulų konsultacijų.

Centro globojamoms moterims gimė apie 200 vaikų. Visapusiška pagalba teikiama nėštumo metu ir porą metų po gimdymo visoje Lietuvoje bei lietuvėms, gyvenančioms užsienyje.

Motinos dienai skirtoje laidoje apie sunkią savo vaikystę pasakojo ir į Klaipėdos merus kandidatavęs Modestas Nugaras. Nors Modestui dar tik 26 metai, jis jau neteko abiejų savo tėvų. Modesto tėvas, pasiturintis verslininkas, mirė nuo alkoholizmo. Tapusi našle, mama taip pat pradėjo gerti, iššvaistė milijoninį šeimos turtą, o namus pavertė landyne.

Po tėčio mirties namuose vyrai keisdavosi kaip kojinės. Nežinau, iš kur pas mus namuose jie atsirasdavo – narkomanai, buvę kaliniai, kiti asocialūs asmenys. Mama pinigus taškė alkoholiui ir jiems. Per metus prašvilpė viską“, – laidoje atvirai kalbėjo Modestas, kuris, nors ir augo klaikiomis sąlygomis, sugebėjo baigti mokslus ir pradėti politiko karjerą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder