9 skausmo tipai, kurie susiję su nervais, o ne su ligomis
9 skausmo tipai, kurie susiję su nervais, o ne su ligomis

Skausmas galvoje.

Galvos skausmai dažniausiai būna sukelti streso, susikaupusio dienos bėgyje. Jei jūs kenčiate nuo jų, sugalvokite kokį nors ritualą, padedantį jums atsipalaiduoti. Ir naudokite jį kasdien.

Skausmas kakle.

Jei jūs jaučiate skausmingus simptomus kakle, tai gali būti iššaukta realių problemų, su kuriomis susidūrėte jūs ar jūsų artimieji. Skausmas kakle – tai nervinio tiko požymis.

Skausmas pečiuose.

Skausmas pečiuose dažniausiai reiškia tik viena: jūs nešate ant savęs didžiulį emocinį krūvį. Galbūt pastarosiomis dienomis ir savaitėmis jūs jaučiate sunkų išorinio spaudimo ir atsakomybės krūvį.

Skausmai viršutinėje nugaros dalyje.

Jei skausmas juntamas menčių srityje, tai reiškia, kad jums nepakanka emocinio palaikymo.

Skausmas apatinėje nugaros dalyje.

Skausmas kryžmenyje paprastai reiškia tai, kad jūs per daug jaudinatės dėl pinigų. Galbūt jis sufleruoja jums, kad būtent dabar geras metas paprašyti paaukštinimo. Arba pradėti naudotis finansinio planavimo programėlėmis.

Skausmas alkūnėse.

Šis skausmas liudija, kad jūs priešinatės permainoms savo gyvenime. Jei jaučiate sunkumą rankose, reiškia, gyvenimas jums atrodo labai sunkus ir net žiaurus.

Skausmas rankose.

Skausmas rankose paprastai reiškia, kad jūs turite pakeisti bendravimo ratą. Galbūt jūs ir patys to neįtariate, bet kai kurie jūsų draugai ir kolegos lyg išsiurbia iš jūsų gyvybę savo skundais ir prašymais.

Skausmai klubuose.

Chroniškas skausmas klubuose reiškia, kad jūs labai įbauginti ateinančio ar įvykusio persikraustymo. Galbūt jūsų gyvenime įvyko kokios nors kitos nemalonios permainos, susijusios su supančia erdve.

Skausmas keliuose.

Skausmas keliuose – tikslus požymis to, kad jums reikia mokytis valdyti savo ego. Kartais jis išsipučia taip,kad tampa neišmatuojamas!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder