Apvalūs J. Lennono akiniai nuo saulės bus parduoti aukcione

Apvalūs J. Lennono akiniai nuo saulės bus parduoti aukcione

Apvalūs Johno Lennono akiniai nuo saulės ir „The Beatles“ būgnininkui Ringo Starrui išduotas automobilio stovėjimo baudos talonas, kuriuos pusę amžiaus saugojo vienas buvęs grupės vairuotojas, bus parduoti aukcione.

Alanas Herringas, 7-ojo dešimtmečio pabaigoje dirbęs R. Starro ir George'o Harrisono vairuotoju, sakė, kad J. Lennonas savo saulės akinius jam atidavė – paliko ant jo mersedeso galinės sėdynės.

„Johnui išlipus iš mašinos pastebėjau, kad jis paliko akinius nuo saulės ant galinės sėdynės, o vienas stikliukas ir kojelė nukritę, – pasakojo jis. – Paklausiau Johno, ar jis norėtų, kad juos jam sutaisyčiau. Jis pasakė man nesirūpinti, jie buvę tik dėl vaizdo.“

Akiniai ir 1969 m. balandžio 25-ąją Londone netoli „The Beatles“ studijos „Apple Records“ išrašytas baudos talonas už automobilio stovėjimą kitą mėnesį drauge su kitais bitlų daiktais bus parduoti „Sotheby's“ interneto aukcione.

A. Herringas sakė, kad sprendimas parduoti šiuos daiktus buvo emociškai sunkus, bet pridūrė: „Atsiminimai apie tą labai ypatingą gyvenimo laikotarpį, kai dirbau su bitlais, man daug svarbesni.“

Rudą suglamžytą 2 svarų sterlingų baudos taloną tikimasi parduoti už 1,5 tūkst. svarų sterlingų (1,76 tūkst. eurų), o už akinius, kurių A. Herringas niekada taip ir nepataisė, tikimasi gauti 8 tūkst. svarų sterlingų (9,34 tūkst. eurų).

Gruodžio 6–13 d. vyksiančiame aukcione taip pat bus pardavinėjami tokie daiktai kaip A. Herringo automobilyje laikytas žiebtuvėlis, bitlų vilkėti marškiniai ir G. Harrisono gitara, už kurią tikimasi gauti 60 tūkst. svarų sterlingų (70,44 tūkst. eurų).

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder