Astrologė vienam ženklui: prasideda palankus metas

Astrologė vienam ženklui: prasideda palankus metas

Birželio 21 d. vyksiantis Saulės užtemimas turės įtakos daugeliui Zodiako ženklų. Kai kuriems jis suteiks lengvabūdiškumo ar padidins konfliktų tikimybę, o štai Žuvims nutiks atvirkščiai – nuo sekmadienio prasidės palankus metas, kai bus galima daug pasiekti.

Avinas (03 21–04 20)

Vertėtų savaitės pradžioje sutvarkyti skubesnius reikalus, ypač susijusius su pinigais, gyvenamąja vieta. Vėliau kuriam laikui tai įstrigs.

Vis dėlto stagnacija neilgam – būkite tikri, kad gana greitai (jau antrą liepos pusę) reikalai pajudės palankesne linkme. Ir neieškokite pagalbos svetur ar tarp kitų žmonių – gilinkitės į save, savo ir savo šeimos praeitį, nes tik taip išspręsite jus kankinantį klausimą. Saugokite gerus santykius su artimaisiais, labiau pasirūpinkite tėvais (ypač mama).

Būkite atidesni savo sveikatai, ypač virškinimui (nevalgykite būdami blogos nuotaikos ir su žmonėmis, kurių nemėgstate, – skrandis už tai atkeršys). Jus saugos koralai, perlai, Mėnulio akmuo, suakmenėjusios kriauklės, gagatas.

Jautis (04 21–05 20)

Dėl Saulės užtemimo (birželio 21 d.) įtakos galite kiek lengvabūdiškai imti vertinti dabartinius įvykius, naujus susitikimus. Daug ką lems mokėjimas dirbti su informacija, sugebėjimas mokytis. Nors galite sužinoti svarbių dalykų, gauti vertingų pasiūlymų, neskubėkite tuo tikėti, juolab pasinaudoti – tik prabėgus kuriam laikui taps aišku, ar tai reikalinga. Stiprinkite giminiškus bei draugiškus ryšius, nesivelkite į apkalbas. Reikėtų stiprinti nervus, pasisaugoti kvėpavimo takų ligų.

Galimos rankų traumos. Gresia autoavarijos, vagystės. Beje, nesiimkite šeštadienį aiškintis santykių su antrąja puse. Kaip apsaugą nuo užtemimo palanku nešioti žiedus amuletus, apyrankes.

Dvyniai (05 21–06 21)

Nesiimkite nieko gerai neapgalvoję. Būkite atsargūs, jei teks tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus. Kol kas nepalanku keisti gyvenamosios vietos, įsigyti būstą. Nerizikuokite skolindami ar investuodami pinigus, ne laikas ir sąskaitą banke atidaryti.

Dėl jūsų ramybės ir sveikatos svarbu išvengti konfliktų su sutuoktiniu. Labiau pasirūpinkite ir maisto kokybe, atidžiau rinkitės maisto produktus, nerizikuokite valgyti nepageidautinų derinių.

Labiau pasisaugoti nuo neigiamos Saulės užtemimo (birželio 21 d.) įtakos padės perlų, koralų, ametisto karoliai arba šilkinė (lininė) skarelė ant kaklo.

Vėžys (06 22–07 22)

Gimusių šį sekmadienį bei savaitės pradžioje laukia svarbūs ir tikriausiai nelengvi metai – galimi lemtingi, negrįžtami pokyčiai. Teks būti stipriems, pasikliauti tik savimi (būtent tokie asmenys niekada nelieka vieni – yra mylimi artimųjų, vertinami viršininkų). Tiesa, tai nereiškia, kad turite dirbti ir atsakyti už visus. Dabar svarbu užsibrėžti ribas: čia mano pareigos, užduotis, čia – partnerių. Turite užgrūdinti charakterį, kad liktumėte nepalaužiami.

Būkite įsitikinę, kad esate patys tvirčiausi, kad jums nereikia niekieno pagalbos, ir didieji sunkumai arba praeis nepastebimai, arba visai nepalies. Šie patarimai pagelbės visiems Vėžiams. Kaip apsaugą nešiokite savo pamėgtus akmenis. Itin palankūs auskarai.

Liūtas (07 23–08 22)

Ši savaitė gali pakeisti jūsų ketinimus. Tiksliau kalbant, gali apimti noras ko nors atsisakyti, su kuo nors atsisveikinti. Jei yra tokios veiklos, tokių žmonių, kurie slegia, kurie tik ima ir nieko neduoda, ši savaitė gera pasakyti „sudie“. Energingai tvarkyti reikalus (ypač dalykinius) tinkamas antradienis, trečiadienis.

Vėliau tinkamas laikas tik darbams užbaigti ir poilsiui. Nieko nauja nebepradėkite. Šis Saulės užtemimas (birželio 21 d.) kiek apribos jūsų aktyvumą, tad tai tinkamas laikas atostogoms (geriausia mėnesį).

Jei tektų dirbti, raskite laiko poilsiui. Daugiau pabūkite prie vandens, gerkite raminamąsias arbatas, stenkitės geriau išsimiegoti. Kaip apsaugą tiktų ant kojos nešioti grandinėles, akmenų karoliukus.

Mergelė (08 23–09 22)

Būkite atidūs, kad neprarastumėte realybės jausmo bendraudami, veikdami. Galite tapti kiek neadekvatūs bendraudami su artimaisiais, draugais savaitgalį. Šiuo metu svarbu nepervertinti savęs.

Vis dėlto savaitės pradžia puiki ir antradienį, trečiadienį jums pavyks viskas, kad ir kuo užsiimsite. Nuo ketvirtadienio Merkurijus pradės judėti atatupstas ir tai kuriam laikui (iki liepos vidurio) stabdys jūsų gyvenimą. Ateis tylos periodas, geras poilsiui.

Veikloje nieko nauja nebesiimkite – tęskite pradėtus darbus, tobulinkite savo įgūdžius, ieškokite būdų racionalizuoti darbą. Karoliukai ar grandinėlė ant kojos saugos nuo netikėtumų, sukeltų Saulės užtemimo (birželio 21 d.).

Svarstyklės (09 23–10 23)

Turite daugiau dėmesio skirti savo karjerai ir viskam, kas su ja susiję: profesionalumui, santykiams su šefu, įtakingais, aukštais asmenimis bei savo tėvais, šeima. Nepraraskite artimųjų pasitikėjimo, paramos, įrodykite šefui, kad esate geriausi, nepamainomi. Kita vertus, turite būti pasiruošę netikėtoms permainoms darbe – gali tekti ieškoti kitos darbo vietos arba sutikti su paaukštinimu, kuris nepatinka.

Daugiau dėmesio skirkite savo stuburui bei sąnariams. Turite pradėti reguliariai mankštintis, o maiste turi pakakti mineralinių druskų. Būtų gerai priprasti gerti daugiau negazuoto mineralinio vandens. Nešiokite juodus akmenis – oniksą, obsidianą, gagatą.

Skorpionas (10 24–11 22)

Kad ir kas nutiktų, likite ramūs ir orūs, pakilkite aukščiau įtarimų, apkalbų. Ir nesinervinkite dėl neteisybės santykiuose su sutuoktiniu (mylimu asmeniu), dalykiniais partneriais, dėl vadovybės sukčiavimo, ypač finansiniuose dalykuose.

Nuo savaitės pradžios stebėkite ir gerai įsidėmėkite viską, kas jus supa. Vėliau to prireiks, kai rinksitės naujus partnerius, net draugus ar naują darbą. Sudėtinga antra savaitės pusė, ypač šeštadienis, kai atsiveria akys ir tarsi išvystate tamsiąją Mėnulio pusę.

Tik nedarykite jokių išvadų – kol kas išminties pristigs. Kad jos pakaktų, verta nešioti žiedus ant rodomojo piršto (labiausiai tiktų su turkiu).

Šaulys (11 23–12 21)

Nepanikuokite. Neužsipirkite, būkite lankstūs. Mokėkite nusileisti, kai ko atsisakyti, kai ką paaukoti (padovanoti). Jei ruošiatės su kuo nors išsiskirti, kai ką iš esmės pakeisti gyvenime, nepamirškite, kad žingsnio atgal nebus!

Kita vertus, seniai apgalvotos ir dabar įgyvendintos permainos padės pasiekti savo tikslą, nes sugebėsite deramai perorganizuoti asmeninį gyvenimą bei veiklą. Skirkite daugiau dėmesio nervų sistemai stiprinti.

Kaupkite jėgas, taupykite pinigus, stiprinkite ryšį su antrąja puse. Daugiau laiko skirkite bendravimui su gamta (tai gali būti ir lysvės ravėjimas, ir drybsojimas saulėkaitoje ant pievutės, ir meškeriojimas niekam nežinomame ežere, ir dar daug gamtos teikiamų malonumų, kuriuos galima užuosti, palytėti, paragauti). Palanku nešioti citriną.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Savaitės pirma pusė smagi – viskas lyg sviestu patepta, tad nesnauskite antradienį, trečiadienį ir tvarkykite jums svarbius reikalus. Vėliau – keblus laikas, kai ką nors pakeisti bus sunku, kai tapsite priklausomi nuo kieno nors geros valios. Tad nuo savaitgalio nebesistenkite išspręsti užgriuvusių rūpesčių vieni.

Aplinkinių dėmesio tikrai pakaks, tik mokėkite jį priimti.

Šiuo metu jūsų sėkmę lems gana mistiškos jėgos (pakaks keistų aplinkybių) bei sutuoktinis, partneriai, šefas. Su niekuo nesipykite – galite įgyti lemtingų priešų. Nešiokite kaip apsaugą rausvąjį kvarcą, žydrąjį agatą, gagatą.

Vandenis (01 20–02 18)

Žinokite savo vertę ir likite ramūs bei santūrūs. Ši užtemimo savaitė nebus sunki ar kritiška – tiesiog visur būkite kuklesni, nieko nekeiskite, venkite avantiūrų. Ypač savaitės pradžia bus netikęs laikas imtis papildomų darbų, plėsti savo veiklą – patrūksite. Tai geras laikas užsiimti namais, šeima, padėti artimiesiems, vaikams išspręsti jų problemas.

Gana sėkmingas penktadienis, kai pavyksta sutvarkyti įsisenėjusius, įstrigusius reikalus, santykių nesklandumus. Bus gera proga susitaikyti su tais, kuriuos mylite. Tik savaitgalį nieko nesugadinkite. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos profilaktikai – pats laikas susirūpinti sveika gyvensena. Palanku nešioti nefritą.

Žuvys (02 19–03 20)

Iš tiesų esate stiprūs (tai paskutinio Zodiako ženklo privilegija), tik gal nenorite tuo tikėti (nes esate melancholiškos Vandens stichijos atstovai).

Laimė, Saulės užtemimas (birželio 21 d.) ne tik nesusilpnins pasitikėjimo savimi, bet ir padės suvokti, kiek daug jūs galite. Nuo sekmadienio prasideda palankus metas, kai vengiant nereikalingos rizikos ir mokant palaikyti gerus santykius su partneriais, visuomene galima nemažai pasiekti.

Tik nešvaistykite laiko neįgyvendinamiems planams, spręskite konkrečias problemas. Nepraraskite įžvalgumo bendraudami su vaikais. Patartina nešioti avantiuriną (ant krūtinės), ametistą (ant kaklo, ausyse).

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder