Gražulio Birutė pasididino krūtinę: apie tai svajojo ilgus metus

Gražulio Birutė pasididino krūtinę: apie tai svajojo ilgus metus

Birutė Navickaitė visai neseniai nustebino ne vieną pasidalijusi nuotrauka iš gydymo įstaigos – internautai pamatė, kad moters rankoje buvo įvestas kateteris, todėl ne vienam kilo nerimas, kad Birutė – susirgo. Visgi pasirodo, kad žinoma moteris ryžosi išpildyti savo paauglystės svajonę – ji pasididino krūtinę. 

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Birute, kuri jau prieš kelias dienas grįžo namo. Moteris neslėpė, kad po operacijos jaučiasi gerai – ji juk išpildė savo norą. 

„Labai seniai to norėjau ir pagaliau galiu sakyti, kad esu laiminga“, – sakė B. Navickaitė. 

Tiesa, moteris neslėpė, kad po operacijos ji jaučia skausmus: „Dabar skausmas nerealus... Tikiuosi, kad greitai praeis“, – kalbėjo ji. 

Visgi Birutė neatskleidė, kokio dydžio implantus ji pasirinko, tačiau leido suprasti, kad skirtumas dabar ir anksčiau bus akivaizdus.

„Mano atveju krūtinė buvo padaryta iš jokio dydžio į didesnė“, – juokėsi ji.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Birutė taip pat yra prisidėjusi ir prie Džordanos Butkutės kūrybos.

2014-aisiais albumą „Kryžkelės“ pristačiusi Džordana taip pat išleido ne vieną naują dainą. Viena jų – „Ieškanti savęs“.

Būtent šiai dainai žodžius sukūrė Birutė Navickaitė. Šią žinią ji pranešė šeštadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje.

„Labai myliu savo žuvyčių verslą, bet dar labai myliu kūrybą... Šiuos žodžius parašiau būdama 17 metų. Ačiū Džordanai, kad prieš daug metų pasirinko mane. Mano žodžiai, dainuoja Džordana Butkutė. Myliu, bučiuoju! Kada gersim kavos?“, – rašė ji, pasidalindama daina.

Tiesa, pati Džordana 2014-aisiais pristatydama naują dainą sakė, kad Birutės komentaras įstrigo jos širdyje – eilės virto daina.

„Ši daina turi gana keistą istoriją. Elegijus kažkada brūkštelėjo ant savo „Facebook“ sienos... Mergina, Birutė Navickaitė, parašė komentarą eilėmis! Tos eilės tiesiog įsmigo ir į širdį, ir į sielą“, – pristatydama kūrinį rašė Dž. Butkutė.

tv3.lt pasiteiravo pačios B. Navickaitės apie kūrybą, tačiau moteris nedaugžodžiavo. Birutė sakė, kad eiles kuria kaip kada, kai turi laiko.

„Dievas duoda talentą, bet jei jo nesinaudojam, nevertinam, neugdom, tada jį atima ir duoda tam, kam jo reikia labiau“, – sakė moteris.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder