Karštieji planetos taškai: kuo labiau į pietus, tuo šios glamonės labiau vertinamos

Tradiciškai pačia karščiausia erotine vieta pasaulio žemėlapyje laikoma Prancūzija. Po žodžio "prancūzas" taip ir prašosi pridedamas "meilužis".

Lygiai kaip ir prie "prancūzės". Meilės nacija stengiasi atitikti savo seną įvaizdį pateikdama naujus įrodymus: vidutinis statistinis prancūzas mylisi 152 kartus per metus (JAV gyventojas - 149, rusas - 135).

Specialistai tai aiškina tuo, kad prancūziškoji virtuvė prifarširuota afrodiziakų - svogūnų sriuba, austrės su sūriu, žąsies kepenys ir t.t.

Kitas karštas žemės taškas - Tailandas. Tiesa, žinovai tvirtina, kad gandai apie rafinuotą tailandiečių masažuotojų meistriškumą gerokai perdėti, tačiau aistrų egzotikos medžiotojų tai nesustabdo.

Vokiečiai - didžiausi pasaulio fetišistai. 41 procentas Vokietijos vyrų kolekcionuoja moteriškas kelnaites, patys renka ir perka mylimosioms liemenėles, ir apskritai apatinis moteriškas trikotažas juos varo iš proto.

Šalimi be tabu laikoma Olandija. Amsterdame netgi išleistas vadovas turistams, kad šie nevargtų ieškodami, kur gauti nusipirkti aštrių erotinių pojūčių. Su šio farvaterio pagalba bet koks žioplys gali laisvai ir lengvai keliauti po legalizuotą kūniškųjų aistrų labirintą.

Nudistai sako: vienintelis dalykas, kuris trukdo žmogui susilieti su gamta, - tai drabužiai. Nudistų paplūdimių yra visur (išskyrus musulmonų kraštus), bet daugiausiai jų - Graikijoje, Kretoje.

Tarptautiniu nudistų centru laikomas Istrijos pusiasalis Kroatijoje. Čia galima nuogam vaikštinėti ne tik po paplūdimį, bet ir užsukti į restoraną arba teniso kortus. Beje, nudistų etika neleidžia nieko dangstyti nei rankšluosčiu, nei staltiese...

Oralinį seksą labiausiai gerbia ispanai. Kuo labiau į pietus, tuo šios glamonės labiau vertinamos.

Italai ir argentiniečiai - pačios romantiškiausios pasaulio tautos. Padaryti taip, kad moteris jaustųsi karalienė - tai jiems garbės reikalas. Gėlių puokštės, serenados, restoranai, - žodžiu, šiose šalyse moterų laukia ilgas ir kantrus asistavimas.

Jeigu jums kada nors teks išgirsti komplimentą iš japono, nė nemanykite su juo flirtuoti. Tekančios Saulės šalyje atsakyti į dėmesio ženklą nemandagu - reikia pademonstruoti abejingumą. Toks moters veidas (be jokios išraiškos) japonus beprotiškai jaudina.

Naujojoje Zelandijoje kas antras lytinis aktas neapsieina be erotinio šokio įžangos. Jam baigiantis šokėja lieka tik Ievos kostiumu. Striptizas - kultūros dalis. Tenykščiams vyrams egzotikos jame ne daugiau negu papajoje. Išlepino juos Zelandijos moterys!

Saugumo salelės šėlstančiame aistrų okeane - Japonija, Honkongas ir Graikija. Absoliuti dauguma (atitinkamai 74, 65 ir 64 proc.) šių šalių gyventojų naudojasi prezervatyvais.

Be jokios delsos prie reikalo eina taivaniečiai, Lotynų Amerikos bei Kubos atstovai. Jų logika paprasta: "Kam kalbėti apie tai, ką maloniau daryti?" Spontaniško sekso mėgėjoms tai patinka.

Viešėdami Australijoje, atsargiau elkitės su žiebtuvėliais. Šis daiktas damos rankose - tai ženklas visiems patinams, esantiems 20 metrų atstumu, sakantis: "Aš laisva".

Damos, nesergančios seksualine priklausomybe, naudojasi degtukais.

Kanadoje ir Portugalijoje žmonės mėgsta keiktis. Daugiau nei pusė vyrų ir moterų prisipažįsta, kad necenzūrinis žodis, pasakytas supykus, įžiebia seksualinių troškimų ugnį.

Brazilijoje gyvena ne tik laukinės beždžionės, bet ir pakankamai civilizuoti vyrai, kurie, kitaip nei mūsų tėvynainiai, supranta, jog moteriai reikia ne tik duonos kąsnio (ar banano), bet ir gero žodžio. Brazilai - komplimentų meistrai.

Turkai ir arabai sugeba taip pažiūrėti į moterį, kad nepratusi prie tokių iškalbingų žvilgsnių šiaurietė juos gali palaikyti nepadoriu pasiūlymu. Tačiau tai tik savotiškas pietiečių temperamentas...

Airiai dievina virtualųjį seksą. Šios šalies gyventojai prie kompiuterių praleidžia didžiąją savo laisvalaikio dalį.

Džiaukitės, kad jūs ne

Čilėje

Čia ir šiandien gyva tradicija vogti nuotakas. Potencialus sutuoktinis ne tik turi pavogti merginą iš tėvų namų, bet ir smogti nelaimingajai iš pasalų buku sunkiu daiktu, o tuomet, sukaupęs visą įžūlumą, įkalbėti ją atlikti intymų aktą.

"Civilizacija nesuteršė šio savito ir jaudinančio papročio" (frazė iš reklaminio lankstinuko).

Afrikoje

Fulani gentyje praktikuojamas subtilus paprotys žmonių akivaizdoje tvatyti rimbu patinkantį vyriškį verčiant jį šokti. Taip pat čia priimtas ir ritualinis lytinis aktas, o paprastai tariant, - grupinis seksas.

Nigeriečiams lytinis aktyvumas kaži kodėl asocijuojasi su derlingumu. Tačiau už aukštus derliaus rodiklius jie kaunasi ne su kauptukais ir kitais padargais, o malonesniu būdu.

Irane arba Pakistane

Šiose šalyse veikia visas draudimų rinkinys: čia draudžiama ne tik prostitucija, analinis, oralinis seksas, homoseksualizmas etc., bet ir intymi meilė iki santuokos.

Amerikoje

Pati šalčiausia vieta

... visai ne Arktika. Ir netgi ne Antarktika. O Honkongas. Šios šalies gyventojai mylisi vos 78 kartus per metus, o lytinis aktas jiems tęsiasi ne ilgiau kaip tris su puse minutės.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder