M. Džeksono pinigai atiteko motinai ir vaikams

M. Džeksono pinigai atiteko motinai ir vaikams

Paskelbtas amerikiečių dainininko Maiklo Džeksono (Michael Jackson) testamentas, kuriame nurodoma, jog visas turtas paliekamas motinai ir trims vaikams, o taip pat labdaros organizacijoms, skelbia britų laikraštis "The Daily Mail".

13-metis Princas (Prince), 12-metė Peris (Paris) ir 8-metis Princas Maiklas II (Prince Michael II) gaus po 33 mln. JAV dolerių, tačiau disponuoti turtu galės tik po to, kai jiems sukaks 40 metų. Sulaukę pilnametystės vaikai galės paskirti fondų valdytoją, o kai jiems sukaks 30 - galės išleisti trečdalį palikimo.

Kalbant apie 80-metę M. Džeksono motiną Ketrina (Katherine) Džekson, jai dainininkas paliko maždaug 99 mln. JAV dolerių. Likusius 20 proc. turto M. Džeksonas paliko labdarai.

Šiuo metu K. Džeksono per mėnesį gauna 80 tūkst. JAV dolerių, kad išlaikytų velionio sūnaus vaikus.

"The Daily Mail" pažymi, kad M. Džeksonas nieko nepaliko savo broliams, seserims ir tėvui, o taip pat buvusioms žmonoms Debi Rou (Debbie Rowe) ir Lizai Mari Presli (Lisa Marie Presley).

"Vaikai ir motina M. Džeksonui buvo brangiausi žmonės, todėl jis norėjo būti įsitikinęs, kad po jo mirties jie bus aprūpinti", - sakė Džeksonų šeimai artimi šaltiniai.

M. Džeksonas mirė 2009 metų birželio 25 d. dėl vaistų perdozavimo sustojus širdžiai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder