Motina, kuriai buvo pasakyta, jog jos vaikas mirė vos tik gimęs, atgavo jį po metų, kai Meksikos policija likvidavo gaują, vogusią kūdikius iš vienos privačios klinikos. Tai penktadienį pranešė šalies prokuratūros atstovai.
Vanesa Edita Kastiljo Gusman
(Vanesa Edith Castillo Guzman) pagimdė kūdikį 2008 metų spalį, bet netrukus jai buvo pasakyta, kad naujagimis mirė. Iš tikrųjų vaikas buvo parduotas vienai sutuoktinių porai už 15 tūkstančių pesetų (kiek daugiau kaip 1 tūkstantis dolerių).
Ligoninė atsisakė atiduoti motinai vaiko palaikus ir išrašyti mirties liudijimą.
Kūdikiais prekiavusią gaują sudarė trys gydytojai, medicinos sesuo ir registratorė. Jiems pateiktas kaltinimas pardavinėjus nepilnamečius, klastojus dokumentus ir dalyvavus nusikalstamame susivienijime. Visi piktadariai sulaikyti, o dar trys asmenys apkaltinti nepilnamečių pirkimu.
Kūdikis buvo identifikuotas atlikus DNR analizę.
Eltos inf.
Rašyti komentarą