Plinkantis Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai
Plinkantis Vaidas Baumila ryžosi plaukų transplantacijai

Tvarkinga, prižiūrėta šukuosena – svarbi vyro įvaizdžio dalis, įsitikinęs populiarus atlikėjas Vaidas Baumila. Todėl pastebėjęs, kad paties šukuosena ima keistis – plaukai greitai ir pastebimai retėja – žinomas vyras nesudvejojo, ir tučtuojau kreipėsi į medicinos specialistus: ryžosi galvos plaukų transplantacijai.

Iki šiol problemų dėl šukuosenos neturėjęs V. Baumila pasakoja pirmuosius plaukų retėjimo požymius pastebėjęs prieš kurį laiką. Žinomo vyro plaukai ėmė retėti akivaizdžiai, todėl netrukus dėmesį į atlikėjo išvaizdos pokyčius atkreipė ir kiti.

„Siekdami padėti spręsti įsibegėjančią problemą draugai ėmė klausinėti, ar nesu pasidomėjęs plaukų transplantacijos procedūromis – galbūt tai padėtų išsprėsti problemą. Tuomet tik pagūžčiojau pečiais pripažindamas, kad domėtis neteko, bet iškart panorau išgirsti apie galimybes. Norėjau greitai ir efektyviai užkirsti kelią plaukų retėjimui, todėl kone iškart užsirašiau konsultacijai pas specialistus. Ir ką jūs manote? Pakako vienos procedūros!", – pasakoja V. Baumila.

Sprendimą savo problemai atlikėjas rado plaukų transplantacijos ir medicinos centre „Hair Clinic" – čia jam atlikta plaukų transplantacijos procedūra motorizuotu folikulinio vieneto ekstrakcijos metodu.

„Visų pirma Vaidui buvo atlikta gydytojo trichologo konsultacija, nustatyta plaukų slinkimo priežastis, paimti kraujo mėginiai. Procedūros dieną buvo suformuota nauja plaukų augimo linija, atlikta vietinė anestezija. Tuomet specialistai atliko recipiento srities incizijas mikro skalpeliu, surinko donorinius plaukų folikulus motorizuotu mikro grąžtu ir atliko donorinių plaukų folikulų implantavą frontalinėje srityje", – pasakoja „Hair Clinic" bendraįkūrėjas ir medicinos vadovas Vytautas Dockus.

Anot specialisto, tinkamai atlikta plaukų transplantacijos procedūra yra visam gyvenimui, nes donoriniai plaukų folikulai yra atsparūs hormonui, sąlygojančiam plaukų slinkimą.

„Mūsų atliekamų plaukų transplantacijos tikslas – visiškai natūraliai atrodantys transplanuoti plaukai visam laikui. Tam, kad tai pasiektume, procedūras atliekame tik pagal naujausius plaukų transplantacijos procedūrų algoritmus, didelį dėmesį skiriame preciziškam implantuojamų plaukų folikulų tankiui bei krypčiai išgauti. Be abejo, svarbu suprasti, jog pacientas turės laikytis gydytojų rekomendacijų bei tinkamai prižiūrėti plaukus po procedūros", – sako „Hair Clinic" atstovas.

Tuo tarpu V. Baumila skaičiuoja, kad plaukų transplantacija tetruko septynias valandas, ir, kas nustebino, nesukėlė jokio diskomforto.

„Tikriausiai nemaloniausia procedūros metu buvo pagulėti ant pilvo, kol iš pakaušio ėmė folikulus. O toliau... Viskas sklandu ir paprasta, komanda – profesionali ir gerai nusiteikusi, be to, su puikiu skoniu muzikai – geras muzikinis takelis „lydėjo" visos procedūros metu", – šypsosi atlikėjas.

Dainininkas įsitikinęs, kad nusivylimą ir nepasitenkinimą savimi dėl retėjančių plaukų patiria dažnas vyras, todėl imtis tokią problemą spręsti neturėtų būti tabu.

„Apie kokį drovumą ir baimes galime kalbėti, kai noras yra turėti sveiką šukuoseną? Kas nori būti plikas – tegul būna, o kam norisi vešlių plaukų – galimybės yra, taigi pirmyn. Savo ruožtu noriu turėti sveikus plaukus. Man pasisekė, kad tokia situacija susirūpinti teko tik dabar, būnant ketvirtoje dešimtyje. Žinau šimtus pavyzdžių, kai vyrai verkė dėl prarastų plaukų dar būdami itin jauni... Valio – pagaliau ir vyrai gali vyriškai kalbėti apie vyriškas problemas!", – sako V. Baumila.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder