Vasha švenčia 25-ąjį gimtadienį: geriausias metų sprendimas buvo pasitobulinti krūtinę

Vasha švenčia 25-ąjį gimtadienį: geriausias metų sprendimas buvo pasitobulinti krūtinę

Dainininkei, drabužių kūrėjai Gabrielei Rutkauskienei-Vashai sueina 25-eri. Savo mažojo jubiliejaus išvakarėse ji atvira – metai buvo kupini ir nuoskaudų, ir labai teisingų sprendimų.

„Kai žvilgteliu į tą, regis, neilgą laikotarpį, suprantu, kad per jį įvyko neįtikėtinai daug. Kelis kartus pakeičiau gyvenamąją vietą, netgi valstybes, ištekėjau, išsiskyriau, gimė dukrelė, sukūriau vardinę aprangos liniją, pasitobulinau krūtinę... Dabar – tik mano laikotarpis, kuriuo nuoširdžiai džiaugiuosi“, – sakė Vasha.

Svarbia gyvenimo pamoka ji vadina per skaudžias patirtis įgytą jausmą, kad nieko nereikia tikėtis ar laukti.

„Gyvenimas pats paruošia staigmenų, o jo spausti tikrai nereikia. Būtina tiesiog mėgautis tuo, ką turi. Tuo, ką patiri. Nieko nesitikėti ir leisti gyvenimui tave stebinti. Iš pradžių norėjau surengti didelę gimtadienio šventę, bet... ji bus su artimiausiais, laiko patikrintais žmonėmis.

Pavakarieniausime, pasivaikščiosime po šventiškai išpuoštą naktinį Kauną“, – planais dalijosi šventės kaltininkė.

Geriausiu šių metų sprendimu Gabrielė vadina pasiryžimą įgyvendinti savo svajonę – pasitobulinti krūtinę. Nors abejonių dėl jos būtinybės buvo ir prieš procedūrą, ir po, dabar mergina tikra – jei aplankė mintis pasididinti krūtinę, atidėlioti to nereikėtų, o juolab atsisakyti idėjos.

„Rekomenduoju visoms! Po operacijos praėjo vos mėnuo, o man atrodo, kad nieko net nebuvo nutikę. Kad taip atrodžiau visada. Jokio diskomforto. Esu už tai dėkinga „Gijos Klinikų“ gydytojui Dariui Bagdanavičiui. Jo patarimai padėjo ir prieš operaciją, ir po, o darbo rezultatai džiugina kaskart žvilgtelėjus į veidrodį“, – sakė pašnekovė.

Kaip jai pasakojo operaciją atlikęs plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, procedūros metu implantai įdedami per mažesnį nei įprasta pjūvį, naudojant specialią „rankovę“, naujos kartos no-touch techniką, garantuojančią visišką saugumą ir sterilumą.

Kad operacija būtų sėkminga, didelis dėmesys turi būti skiriamas būtent pastarajam. „Motiva Sleeve“ vadinama speciali rankovė padeda chirurgams įterpti implantą į kūną taip, kad jis nesiliečia su paciento oda ir chirurgo pirštinėmis, o „no-touch“ technika apsaugo implanto apvalką nuo bakterijų, todėl kapsulės susidarymo ir kitų komplikacijų atsiradimo rizika yra kur kas mažesnė.

„Iš pradžių galvojau apie apvalius krūtų implantus, kurie suteikia daugiau pakėlimo, „push up“ efekto, bet vis dėlto nugalėjo natūralumas – pirmenybę suteikiau tarpiniam variantui tarp visiškai anatominio ir apvalaus modelio“, – sakė Vasha, pasirinkusi ergonominius implantus, kurie pripažinti vienais saugiausių pasaulyje.

Ji su šypsena pasakoja iš gydytojo išgirdusi tiek įdomios ir svarbios informacijos, kad dabar jaučiasi lyg tikra krūtinės didinimo operacijų ekspertė. Daug ji sužinojo ir domėdamasi, kaip sekasi šįmet taip pat specialistais pasitikėjusiai dainininkei Donatai Gutauskienei-Laisvai.

„Pooperacinio laikotarpio taip pat nereikėtų bijoti – jau kitą dieną galima vykti namo. Tiesa, svarbu prisiminti, kad 10 dienų po operacijos negalima vairuoti, tad reikėtų iš anksto pasirūpinti, kaip grįšiu namo.

Maniau, gijimas užtruks ilgiau, bet į normalų ritmą grįžau po dviejų savaičių. Ir kelios dienos po operacijos buvo lengvesnės, nei įsivaizdavau“, – sakė Vasha.

Gydytojas D. Bagdanavičius patvirtino, kad pirminis atsigavimas po operacijos dažniausiai užtrunka 4–7 dienas: „Pirmosiomis dienomis krūtinėje galite jausti veržimo, tempimo jausmą.

Panašiai tokį, kokį jaučiate po intensyvios treniruotės. Kol raumuo atsistato į savo padėtį po pratempimo, jaučiamas diskomfortas. Tačiau jis greitai praeina ir pacientė gali pati savimi pasirūpinti, eiti į darbą, atlikti buities darbus, tačiau tik tuo atveju, jei tai nereikalauja fizinio krūvio.“

Kurį laiką reikia paisyti tam tikrų apribojimų: aktyvios fizinės veiklos. Po maždaug poros mėnesių galima įprastai užsiimti savo mėgstamu sportu. „Pacientė šį laikotarpį turėtų pasisaugoti ir kitų dalykų, pavyzdžiui, aukštai nekelti rankų. Ji gali išsiplauti galvą, pasidaryti makiažą, tačiau turėtų vengti sunkių daiktų kėlimo.

Svarbiausia – neskubėti, išlaukti ir klausyti gydytojo rekomendacijų, pavyzdžiui, po dušu maudytis ne anksčiau kaip 3 dienos po operacijos“, – aiškina D. Bagdanavičius.

Pacientės po operacijos turi nešioti specialią liemenėlę – ją taip pat reikia nešioti 2 mėnesius tam, kad implantai būtų tinkamoje padėtyje, o krūtinė gražiai susiformuotų. Kompresinę liemenėlę reikia dėvėti 23 val. per parą.

Pasak gydytojo, galutinį rezultatą galima išvysti po 3–6 mėnesių, kadangi tiek laiko formuojasi krūtinė. Tiesa, kartais tai gali užtrukti ir iki metų. „Visoms pacientėms sakau, kad reikia bent pusmečio, kad pamatytų tikrąjį vaizdą. Tereikia būti kantrioms“, – šypsosi plastinės chirurgijos specialistas.

Anot jo, operacijos metu galima sukurti visiškai natūralios krūtinės efektą – tai priklauso nuo to, kaip susitariama su paciente. „Jeigu moters ir specialisto nuomonės sutampa – po krūtų didinimo operacijos tik artimieji galės pasakyti, kad tai – dirbtinė krūtinė“, – patikina jis.

Gydytojas pastebi, kad po operacijos pacientės įgauna didesnį pasitikėjimą savimi. „Jos noriai demonstruoja krūtinę – renkasi sukneles su gilesne iškirpte, nusiperka naujus maudymosi kostiumėlius, atskleidžiančius jų moteriškumą. Žiūrėdamas į jas matai kitas moteris – švytinčias ir nesigėdijančias parodyti, ką turi gražaus“, – šypsosi plastinės chirurgijos specialistas.

Chirurgo teigimu, gyvenimas po operacijos gali tik pagerėti, kadangi implantai netrukdo jokiai įprastinei veiklai. Pavyzdžiui, manoma, kad moterys, turinčios implantus, negali žindyti savo mažylių, tačiau, pasak jo, tai nėra tiesa.

Tačiau gydytojas primena, kad nereikėtų pamiršti savimi rūpintis ir prisižiūrėti, net visiškai sugijus krūtims. „Dauguma gamintojų garantuoja, kad jų implantai – visam gyvenimui, ir jų keisti nereikia. Tai iš dalies yra tiesa, tačiau įmanoma mechaniškai pažeisti implantą“, – įspėja specialistas.

Dėl šios priežasties jis visoms moterims rekomenduoja pasidaryti krūtų echoskopinį tyrimą kas porą metų – taip ultragarsu bus galima įvertinti implanto būklę.

„Jeigu implantas nėra pažeistas – jo keisti tikrai nereikia“, – įsitikinęs chirurgas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder