Geriau nenaudokite nagų lako valiklio su acetonu, nes ši medžiaga dirbtinius nagus veikia pražūtingai. Taip pat reikėtų įdėmiai paskaitinėti, kas rašoma ant buitinės chemijos priemonių etikečių, nes sudėtyje taip pat gali būti acetono. Jeigu gi tokių priemonių atsisakyti nenorite, įsigykite gumines pirštines.
Kad nepažeistumėte nagų, atsisakykite žirklučių ir žnyplučių. Priaugintų nagų priežiūrai geriau naudoti specialias dildes ir poliruoklius.
Dirbtiniai nagai yra labai tvirti, tačiau dirbant su sunkiais daiktais reikia pasisaugoti. Dirbtiniai nagai labai stipriai laikosi ant jūsų natūralių nagų, todėl jų lūžimas bus labai skausmingas.
Prižiūrėkite kutikulę. Naudokite specialius drėkinamuosius bei minkštinamuosius kremus ir aliejus.
Priauginami nagai yra labai jautrūs temperatūrų pokyčiams. Dėl šios priežasties reikėtų pasisaugoti ir vengti, pavyzdžiui, kontrastinių vonelių su labai šaltu ir karštu vandeniu – net jeigu nagai ir nenuluš, jų struktūra bus pažeista, nagai taps silpnesni.
Lako, kurį naudojate, sudėtyje turėtų būti akrilo ir gelio. Kokybiška priemonė ne visada brangi, ir ne visada tai, kas brangu, yra kokybiška. Prieš naudojant reikėtų patikrinti lako galiojimo laiką ir konsistenciją.
Paprastai priaugintus nagus reikia pakoreguoti maždaug kartą per tris savaites. Per tą laiką spėja ataugti natūralus nagas, o dirbtinis tampa silpnesnis. Nepamirškite skirti dėmesio naujam nagui.
Jeigu nagų priauginimą patikėjote profesionalui, tegul jis juos ir nuima. Namų sąlygomis pačioms to daryti nerekomenduojama (jie gali išsausėti ir tapti labai ploni, imti sluoksniuotis).
Jeigu norite, kad priauginti nagai ilgiau būtų gražūs, leiskite jiems kvėpuoti ir netepkite ant jų labai daug lako. Beje, ant dirbtinių nagų jis laikosi daug ilgiau negu ant natūralių.
Jeigu atsižvelgsite į tai, kas čia buvo išvardinta, nagai atrodys idealiai daug ilgiau, negu galite įsivaizduoti. Svarbiausia – saugotis, kad ant jų nepatektų kenksmingų medžiagų, tinkamai jais rūpintis.
Rašyti komentarą