Plaukų lyginimas - ne dažniau kaip dukart per mėnesį

Plaukų lyginimas - ne dažniau kaip dukart per mėnesį

Kirpėjas profesionalas pirmiausia atsižvelgs į tai, kokia spalva ir šukuosena tinka būtent jums. Šį sezoną madingi geometriški kirpimo stiliai, įvairiausios konfigūracijos. Spalvą siūlyčiau rinktis žemišką. Kas mėgsta eksperimentuoti, gali dažytis keliomis spalvomis.

Visi kirpėjai sako: eikite tik pas profesionalą! O kaip nustatyti, ar jūs - profesionalas, ar ne?

Grožio salonuose dirba tik profesionalai. Kitas dalykas - kaip iš profesionalų išsirinkti tą, kuris jums tinka. Čia jau reikia išbandyti kelis kirpėjus ir apsistoti ties "savuoju".

Kas kirpėją padaro profesionalą?

Kūrybinė prigimtis, profesinis smalsumas, nuolatinis tobulinimasis ir bendravimas su meistrais. Mano autoritetas ir mokytoja - tarptautinės klasės kirpėja Tamara Sabalevskaja, kuri gyvena Šiauliuose.

Sakykite, Laimonai, jeigu moteris iš prigimties neapdovanota storų plaukų kupeta, ar ji gali kaip nors tuos plaukus "pastorinti"?

"Pastorinti" plonus plaukus galima specialiu kirpimo modeliu. Taip pat yra šampūnų, suteikiančių purumo. Daug plonus plaukus turinčių moterų renkasi ilgalaikį cheminį sušukavimą.

Pakalbėkime apie šampūnus. Koks yra "geras šampūnas"?

Net didžiausi pasaulio stilistai vargu ar atsakytų į tokį klausimą. Geras šampūnas yra tas šampūnas, kuris tinka jums. Visiems vieno gero nėra ir negali būti. Išbandykite keletą ir išsirinkite. Geriausia būtų pasitarti su savo kirpėju. Jis išstudijavęs jūsų plaukų struktūrą galės profesionaliai patarti, koks šampūnas ir kitos priemonės būtų tinkamiausios.

O kaip dėl kitų plaukų priežiūros priemonių?

Pradėdamas kalbėti apie plaukų priežiūrą, linkiu visoms moterims negailėti pinigų savo plaukams. Plaukai nebus purūs ir žvilgantys, jeigu naudosite šampūnus ir kitas priemones iš prekybos centrų.

O kur jūs perkate tokias priemones?

Specializuotuose parduotuvėse arba grožio salonuose.

Labai brangu.

30 ar 40 litų už šampūno buteliuką nėra brangu.

Ar reikia kartkartėmis pakeisti šampūną?

Nėra lengva rasti tokį šampūną, kuris idealiai tiktų ir plauko struktūrai, ir nedirgintų galvos odos. Jei rasite tokį šampūną, juo galite naudotis tiek laiko, kiek jums patiks. Ilgas tos pačios rūšies šampūno naudojimas nekenkia.

Aš rekomenduočiau plaukus trinkti kas antrą dieną. Palepinti juos kelių minučių kauke. Kartą per savaitę plaukams yra būtina ilgalaikė (pusės valandos) kaukė.

Kokias kaukes turite omenyje?

Specialiai plaukams skirtas kaukes, kurių galima įsigyti, kaip minėjau, specializuotuose parduotuvėse.

O ką manote apie natūralias priemones, pasigamintas namuose?

Aš dirbu tik su profesionalia kosmetika ir apie liaudiškas priemones mažai ką galiu pasakyti. Girdėjau, kad kai kurios moterys plaukus tepa majonezais; gal joms ir gerai, nesiimu spręsti.

Ar šaltuoju metų sezonu dera kaip nors ypatingai prižiūrėti plaukus?

Ypatingai prižiūrėti plaukus dera visais metų laikais. Paspaudus šaltukui rekomenduotina dėvėti kepures, skrybėles ar šalius.

Lietus plaukams nekenkia?

Ne, drėgmės plaukai nebijo.

Ar cheminis sušukavimas gadina plaukus?

Anksčiau gadino, nes buvo nekokios priemonės. Dabar nebėra ko gąsdintis. Cheminis sušukavimas suteikia plaukams purumo ir mūsų orams jis tikrai puikiai tinka.

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo plaukų lyginimas. Ką manote apie šios procedūros poveikį plaukams?

Perspėju tas moteris, kurios plaukus lygina pačios. Nepatarčiau tai daryti dėl dviejų svarbių priežasčių. Pirma - jūs negalite kruopščiai tiesinti plaukų pakaušyje ir dažniausiai juos nudeginate. Kita priežastis - nenaudojate tiek apsauginių priemonių, kiek naudojama grožio salonuose. Ir net grožio salonuose plaukus lyginti patarčiau ne dažniau kaip dukart per mėnesį.

Taip pat ir dažnas karšto džiovintuvo naudojimas gadina plaukus. Rinkitės vėsesnę džiovinimo eigą.

Ar jūs pritariate nuomonei, kad brandaus amžiaus moteriai geriau nusikirpti trumpai?

Ne, nepritariu. Man nieko nėra gražiau už ilgus moters plaukus. Jeigu jie išpuoselėti, amžius neturi reikšmės. Tik juos reikėtų stilingai pakarpyti. Ilgi plaukai suteikia neribotą laisvę renkantis šukavimo stilių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder