Ko galbūt nežinojote apie seksą

Seksas iki vestuvių neturi jokios įtakos intymiam gyvenimui vėliau

(1)

Аmerikiečių mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad jei jaunosios kartos atstovai susilaikytų nuo sekso iki vestuvių, tai neturėtų jokios įtakos jų intymiam gyvenimui vėliau.

Anot Pietų Floridos universiteto profesorės Marinos Bornovalovos, taip pat, jei, palyginti, gana vėlai mergina pradeda savo lytinį gyvenimą, tai nereiškia, kad sumažėja rizika užsikrėsti ligomis, perduodamomis lytiniu keliu bei išvengti neplanuoto nėštumo, rašoma "The Telegraph".

Taip pat profesorė paneigė ir gana paplitusią nuomonę, kad vėlai lytinį gyvenimą pradėjusi mergina būna ištikima savo partneriui. Tyrėjai atliko apklausą, kurioje dalyvavo apie 1000 dvynių porų ir paaiškėjo, kad net jei vienas iš jų turėjo pirmą seksualinį kontaktą būdamas 15 metų, o kitas - 20, tai sulaukus 24 metų, jų elgesys intymioje gyvenimo sferoje niekuo nesiskiria.

Anot mokslininkės, žmogaus amžius intymiuose santykiuose iš esmės neturi jokios reikšmės lyginant su žalingais įpročiais - alkoholio ir narkotikų vartojimu.

Jos manymu, norint išsiaiškinti žmonių seksualinio elgesio rizikos laipsnį specialistai turėtų atlikti naujus ir išsamesnius tyrimus dėl dažnos partnerių kaitos, atsitiktinių lytinių santykių ir t.t. Būtina į tai atkreipti didesnį dėmesį, o ne į sekso propagavimą, sulaukus tik pilnametystės.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder