2011 m. pavasario šukuosenos pagal plaukų stilistą Eugene Souleiman

2011 m. pavasario šukuosenos pagal plaukų stilistą Eugene Souleiman

Trys madingos būsimojo sezono šukuosenos: lėlytė iš Niujorko, stilingas mazgas ir švelnus minimalizmas. Pataria vienas garsiausių pasaulio plaukų stilistų Eugene Souleiman.

Moschino. Paslaptinga skarelė 

Kolekcijos charakteris: linksmos spalvų kombinacijos, žaidimas su proporcijomis ir apimtimis, netikėtas faktūrų bei tekstūrų susidūrimas - tiems, kurie vertina ironišką šios markės kalbą.

Moschino

E. Souleiman: "Mane įkvėpė klasikinės 6 dešimtmečio šukuosenos, bet aš nenorėjau nerti giliai į retro-; atvirkščiai - stengiausi suteikti šukuosenai šiuolaikiškumo, pažaisti su įvairiausiomis tekstūromis tame pačiame kontekste. Svarbiausia čia -  kontrastas tarp "nulaižytų" nuo veido plaukų ir didelio laisvo mazgo užpakalyje prie sprando."

DKNY. Švelnus minimalizmas

DKNY

Kolekcijos charakteris: lengvas, moteriškas ir elegantiškas.

E. Souleiman: "Padariau tokią detalę kaip sklastymas šone - jis pabrėžia galvos ovalą ir suteikia įvaizdžiui daugiau minkštumo. Kad parodyčiau kaklą, plaukus prie veido sušukavau pagal visus minimalizmo įstatymus."

Narciso Rodriguez. Lėlytė iš Niujorko

Narciso Rodriguez

Kolekcijos charakteris: eklektika kartu su prigesintų spalvų palete ir juodais - baltais akcentais. 

E. Souleiman: "Norėjau sukurti visiškai uniforminę šukuoseną, padariau merginas panašias kaip du vandens lašai - tarsi klonuotas. Šukuosenos atrodo beveik architektūriškai, linijos labai tikslios, tačiau sykiu išsaugomas judesys, suteikiantis modeliams gaivos ir jaunystės."

Parengė Olga Beleičeva

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder