Aida Krupskienė atstovaus Lietuvai Paryžiuje

Aida Krupskienė atstovaus Lietuvai Paryžiuje

Kirpėjų čempionate "Trend Vision 2010 Award" Paryžiuje Lietuvai atstovaus meistrė iš Klaipėdos. 

 
Aida Krupskienė

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais oficialus kompanijos "Wella Professionals" atstovas Lietuvoje "R.R.W. Medical trade UAB" organizavo kūrybiškiausių kirpėjų - stilistų konkursą "Trend Vision 2010 Award".

Nacionalinę 2010 metų atranką Lietuvoje laimėjo salono "Aidos studija" įkūrėja ir kirpimo meistrė Aida Krupskienė iš Klaipėdos.

 

Sidabro taurė atiteko Vaidai Butauskienei iš Kauno (salonas "Indra"),  bronzos taurė - Žanai Muravievai  (salonas "Žanos kirpykla").

Visos laimėtojos buvo apdovanotos specialiais "Wella Professionals" prizais, o konkurso nugalėtojai atiteko teisė atstovauti Lietuvai finaliniame konkurso etape Paryžiuje.

Į kasmetinės tarptautinės grožio fiestos "International Trend Vision Awards" finalinį renginį, vyksiantį lapkričio 6 dieną Paryžiuje, laukiama atvykstant atstovų iš 50-ies šalių.

Kirpėjai varžysis dėl šešių prizų dviejose nominacijose - "Jaunojo talento" ir "Spalvos".

Pirmą kartą renginio organizatoriai pasiūlys "Wella Professionals" gerbėjams galimybę stebėti šio šou transliaciją internetu (live.event.wella.com - žiūrovai galės komentuoti ir balsuoti už labiausiai patikusius modelius iš kitų pasaulio šalių).


Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder