Eklektiška vasaros kolekcija"Šokiai mano virtuvėje"

Eklektiška vasaros kolekcija"Šokiai mano virtuvėje"

Virtuvė yra "Julia Janus" įsivaizduojamas pasaulis, kuriame mes šokame, geriame arbatą, kalbame ir klausomės, dalinamės, kuriame planus, gaminame ledus.

Šokis yra džiaugsmas, laisvė, bendravimas ir judėjimas. Šios vertingos būsenos yra pagrindiniai "Julia Janus" siekiai. Jos ir tapo šios vasaros kolekcijos pagrindu.

Nauja drabužių ir namų kolekcija persmelkta šokio plastikos. Judesys svarbus konstrukcijai, audiniui, drabužio kritimui, marginimui, faktūroms ir raštams. "Vieną iš raštų - šokančio žmogaus figūrelę širdies formos laiške - sukūrė mano dukra. Ji studijuoja grafiką Vilniaus dailės akademijoje ir visai neseniai prisijungė prie mūsų komandos, padeda tvarkyti tinklaraštį, kurį rašau šalia "Julia Janus" puslapio internete", - sako dizainerė.

"Šokiai mano virtuvėje" - iš šešių temų, šešių mažų istorijų sujungta visuma, kuri savo skirtingais siluetais, raštais ir audiniais atspindi skirtingas nuotaikas.

Tango. Egocentric. New Wave. Secesija. The Garden. The Wall.

Tango. Juoda ir balta, nėriniai ir blizgesys, įtampa ir atsipalaidavimas. Kolekcijoje susijungia per liemenį įimti ir laisvi siluetai. Lazeriu iškirpti raštai sukuria įtampą, be kurios neapseina tango. Ant trikotažo atspausti nėriniai minkština ir švelnina juodos spalvos dramatizmą.

Egocentric. Barokiniai šilko raštai, primenantys nėrinius, o gal - voratinklį, aukso spalva ir audinių blizgesys pratęsia tango temą. Kolekcija beveik vakarinė, skirta vasaros šventėms, skirta atrodyti rafinuotai ir kartu lengvai. Sukurta skubančiai XXI amžiaus miesto moteriai.

Verstos odos rankinės, gausios arba masyvios apyrankės, lengvai skrendantys auskarai - visa tai "Julia Janus" vasaros kolekcijos privaloma dalis. Ir, žinoma, raudonos lūpos.

New Wave.

Secesija.

Tango.

The Garden.

The Wall.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder