Klaipėdoje išrinkti geriausi kirpėjai ir vizažistai

Klaipėdoje išrinkti geriausi kirpėjai ir vizažistai

Klaipėdoje jau šeštą kartą buvo surengta paroda "Grožis ir sveikata 2010“.

Šias metais paroda sulaukė net 115 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Daugiau nei pusė jų Klaipėdos parodoje dalyvavo pirmą kartą.

Per tris dienas parodą aplankė daugiau nei 8 tūkstančius lankytojų. Toks lankytojų skaičius, pasak organizatorių, tik parodo, kad puoštis, gražintis ir rūpintis savimi nori kiekvienas.

Šiemetinė paroda buvo suskirstyta sektoriais: profesionalios paslaugos ir prekės atskirtos nuo sveikatingumo ir ekologiškų prekių bei paslaugų.

Dauguma produktų lankytojai galėjo išbandyti dalyvių stenduose ir gavę išsamią konsultaciją produktą įsigyti patraukliomis kainomis.

Parodoje didžiulio pasisekimo sulaukė Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Dainiaus Kepenio seminaras "Sveikata- tai labai paprasta“.

Iš viso per tris dienas surengta daugiau nei 20 rengiamų seminarų grožio, mados ir sveikatingumo temomis.

Šeštadienis buvo skirtas kirpėjų ir visažistų čempionatui. Nors šiais metais IV kirpėjų ir visažistų čempionato dalyvių buvo nedaug, bet profesionalumu ir gražiais darbais nustebino visus susirinkusius stebėti pasirodymų žmones.

Visažistų čempionate, kurio podiumo makiažo tema buvo ruduo, nugalėtoja tapo Eglė Smirinenkaitė iš Klaipėdos. II vieta atiteko Eglei Bubliauskaitei, III vieta - Simonai Končiauskaitei. Abi jos - taip pat iš uostamiesčio.

Kirpėjų čempionate, skirtam bendram madingam įvaizdžiui, triumfavo Žana Muravjova (Klaipėda). Antrą vietą užėmė kaunietis Aivaras Grūšas, trečią - Gintarė Reinikytė iš Klaipėdos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder