Šukuosena ir charakteris

Šukuosena ir charakteris

Kasytės, uodegos, palaidi plaukai, berniokiška šukuosena... Pasirodo, moterų šukuosenos gali daug papasakoti apie "savininkės" charakterį. Žinoma, daugelis gražiosios lyties atstovių mėgsta eksperimentuoti su savo plaukais ir neretai keičia šukuosenas, kirpimo formą, plaukų ilgį, bet ir charakteris kai kada kai kuo pasikeičia... Beje, čia kalbėsime būtent apie mėgstamą, dažnai pasirenkamą šukuoseną.

KASA. Kasų mėgėjos - ir klasikinių "iki juosmens", ir įvairiausių "pynių" - paprastai būna labai savarankiškos, retai liūdi, likusios vienos. Merginos ir moterys, plaukus pinančios į kasas, dažniausiai sugeba labai susikaupti siekdamos tikslo. Tos, kurios mėgsta kietai suveržtas kasas, pasižymi uždaru būdu, o mėgstančios įvairias žaismingas kasytes yra atviresnės pasauliui ir labiau mėgsta bendrauti.

TRUMPŲ PLAUKŲ ŠUKUOSENA. Tokią šukuoseną renkasi energingos ir labai nepriklausomos moterys, pratusios gyventi pagal savo taisykles, nekreipdamos dėmesio į aplinkinius ir svetimą nuomonę. Jos pasižymi geru humoro jausmu ir intelektu. Asimetrinė šukuosena - trumpa arba pusilgė - rodo energingą, gyvą šeimininkės charakterį, tokios moterys daug dėmesio skiria savo išvaizdai ir tualetams bei mėgsta koketuoti su priešingos lyties atstovais.

ARKLIO UODEGA. Tokios šukuosenos mėgėjos - ambicingos ir tiesaus būdo. Jos yra pragmatiškos ir atvirai siekia tikslo. Tokios moterys yra nuolaidžios bendraudamos su aplinkiniais, o buityje - ūkiškos, joms sąvoka "šeima" yra šventa, santykius su artimaisiais grindžia meile ir harmonija. Moterys, plaukus rišančios į uodegą, nepaprastai myli vaikus, būna išmintingos, kantrios ir rūpestingos mamos.

ILGI PALAIDI PLAUKAI. Tokia šukuosena išsiskiria jautrios prigimties moterys. Ant veido krentančias sruogas jos intuityviai naudoja kaip apsaugą nuo aplinkinio pasaulio. Moterys su ilgai tiesiais plaukais paprastai būna kilusios iš konservatyvių šeimų, kurių tvarką stengiasi pritaikyti savo šeimose. Jei plaukai banguoja, garbanojasi, tai rodo flirto, triukšmingų kompanijų, ryškių įspūdžių pomėgį. Ir net jei tokia moteris atrodo šalta, būkite tikri, kad joje tupi "velniūkštis".

KUODELIS. Aukštų kuodų mėgėjos (nepriklausomai nuo kuodo gabaritų) - ryškios, temperamentingos prigimties, labai mėgstančios bendrauti ir triukšmingos, bet artimų draugių paprastai turi nedaug. Jos visada stengiasi išsiskirti iš minios, dažnai pasižymi aprangos ir elgsenos ekstravagantiškumu. Tos, kurios plaukus suka į kuodą ant pakaušio, yra labai kūrybingos, tačiau kūrybinį potencialą ne visada išnaudoja dėl žemos savivertės, kuklumo arba drovumo. Mėgstančios "mazgus" ant sprando dažnai būna nervingos ir neretai turi daug kompleksų.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis“


Pasidalink: Pasidalink: Facebook Pasidalink: Frype

 

Straipsnio komentarai
 
 
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder