Vasaros spalvos nemėgstančioms margumo

Vasaros spalvos nemėgstančioms margumo

Natūralu, jog, atšilus orams, gatvėse ištrykšta ryškių spalvų ir džiunglių raštų fontanai. Tačiau ne visiems jie priimtini, tad šįkart sutelksime dėmesį į švelnią, šiltą, ramią paletę - tarp urbanistinės energijos ir gamtos klasikos.

Rožinė kvarco, skaistalų arba šampano, smėlio audros ir saulės laidos, persikų, persimonų ir papajų, jūros kriauklių ir giedro dangaus, indigo ir pilkos alyvų, miglos ir šaltos kavos, samanų, moliuskų, kryklių ir vėdrynų... Štai taip vadinamos pagrindinės spalvos, kurios dominuos ne tik ateinantį šiltąjį sezoną, bet ir persikels į 2016-2017 rudenį-žiemą.

Rausvo kvarco

Puikių rausvos spalvos pavyzdžių esama mados namų "Paul &Joe", "Stella McCartney", "Emporio Armani", "Roberto Cavalli", "Miu Miu", "Valentino", "Chanel" etc. kolekcijose.

SPALVOS. Antis rudagalvė kryklė, savo plunksnose turinti unikalią žaliai mėlyną spalvą, tapo pasaulio dizainerių įkvėpimo šaltiniu...

Kiek intensyvesnė už rausvą - oranžinė, graži ir draugiška visais metų laikais. Žaisminga, tačiau tinka brandžiai moteriai. Oranžinę pasirinko "Christian Siriano", "Rebecca Minkoff", "Denis Basso", "Ella Moss" ir kt., kiek prislopintą variantą - "Sonia Rykiel", "Giambattista Valli" "Roberto Cavalli".

Giedro dangaus

Giedra, erdvi dangaus spalva skleidžia švelnumą ir išmintį. Puikiai dera su vėdrynų ar persiko atspalviais. Pavyzdžius demonstravo "Emilio Sosa", "Rachel Pally", "Harbison", "Celine", "Haider Ackermann", "Junya Watanabe", "Christian Dior", "Carven", "Blumarine" etc.

Šaltos kavos

Neutraliai spalvai, vadinamai "šalta kava", pirmenybę teikė "Philip Lim" ir "Altuzarra", "Hermes" ir "Stella McCartney", "Celine" ir "Trussardi".

Tamsi samanų

Dizaineriai naujų prasmių atrado žemiškoje samanų spalvoje. Ji kilni, gili, įdomi. Kartojosi daugumoje kolekcijų: "Phillip Lim", "Akris", "Nina Ricci" ir t. t. Ši spalva ypač dažna ir 2016 rudens-2017 žiemos kolekcijose.

Parengė Vaiva VAIDILAITĖ

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder