Internete - anekdotai apie N. Puteikį

Uostamiesčio Tarybos narys ir Kultūros paveldo departamento Klaipėdos teritorinio padalinio vedėjas Naglis Puteikis sulaukė neįprasto dėmesio savo asmeniui. Jo kritikai internete atidarė tinklalapį, kuriame nevengia ir pasišaipyti iš šio politiko bei valstybės tarnautojo.

Žinia, rugsėjo mėnesį N. Puteikis viešai buvo apkaltintas vilkinantis ir stabdantis strateginius uostamiesčio savivaldybės investicinius projektus, vengiantis atsakomybės, viršijantis įgaliojimus. Priekaištus jam žėrė architektai, Klaipėdos savivaldybės administracijos atstovai, verslininkai.

Lyginamas su J. Burba

Neseniai grupė nežinomų asmenų sukūrė tinklalapį puteikio.blogspot.com, kurį pavadino "Naglio Puteikio gerų darbų dienoraščiu". Tai - savotiška paties politiko sukurto internetinio dienoraščio, vadinamojo blogo, kita medalio pusė.

Tad minėtame "bloge" visas dėmesys skiriamas politiko veiklai iš, tinklalapio kūrėjo nuomone, blogosios pusės. Puslapyje itin smaginamasi kuriant anekdotus ir kalambūrus apie N. Puteikį. Šio tinklapio autoriai įspėja, kad jo atsiradimas ir turinys "su N. Puteikiu nebuvo derintas ir niekada nebus derinamas..."

Politikas lyginamas su radikalais Justinu Burba, Sauliumi Oželiu. Priminta ir istorija apie girto N. Puteikio viešnagę Klaipėdos policijos komisariate, nesutarimus su kolegomis Tarybos frakcijoje.

Juodojo humoro mėgėjai net surengė apklausą: ką gero N. Puteikis padarė Lietuvai? Laimėjo toks atsakymas: naikino alkoholį, kad kiti nesinuodytų...

Priešais nesidomėjo

Pats N. Puteikis "Vakarų ekspresui" sakė neįtariantis, kas galėjo pasinaudoti jo asmeninio tinklalapio interpretacija ir net nebandęs tuo domėtis.

"Tačiau mane trikdo kitas dalykas: tame "bloge" nurodytas elektroninio pašto adresas [email protected] Tačiau aš to adreso nekūriau. Negerai. Apie politiko veiklą žmonės turi teisę pareikšti savo nuomonę, tačiau kam maskuotis mano vardu? Žmogus gali kritikuoti valdžią anonimiškai, prisistatydamas, jei nori šaipytis - sukuria tinklalapį. Bet elektroninį adresą nurodyti... O jei aš sukurčiau [email protected]?" - stebėjosi Tarybos narys.

Jo manymu, kuriant "antiblogą", kuriame informacija atnaujinama kone kasdien, buvo sutelktos nemažos pajėgos.

"Bet aš nei piktinuosi, nei nesipiktinu tuo tinklalapiu, nes kuo labiau politikus kritikuosi, tuo jų veikla bus kokybiškesnė. Padorumo ribos tame puslapyje nėra peržengtos. Analizuota mano, kaip Tarybos nario, veiklos ataskaita. Ten yra gerų pastabų. Kita vertus, ne kiekvienas politikas turi savo "antiblogą". Nesijaučiu blogų darbų padaręs, matyt, savo veiksmais "užlipau" ant tų, kurie daro ar nori daryti blogus darbus", - samprotavo paveldosaugininkas.

Jo nuomone, analogiškus tinklalapius reikėtų sukurti "ir tiems politikams, kurie išties blogus darbus dirba".

Anekdotai apie N. Puteikį iš puteikio.blogspot.com

Nuo uolos krenta du paveldo sergėtojai. Vienas Laisvūnas, kitas Naglis. Laisvūnas galvoja: "Krentu..." Naglis galvoja: "Skrendu..."

Po atstatydinimo iš paveldo sergėtojų Nagliui buvo pasiūlyta vadovauti Onkologijos centrui.
- Bet aš šioje srityje nieko neišmanau!
- Bet jūs vadovavote paveldosaugai - ir Klaipėdoje dingo visos statybos! Imsitės onkologijos - išnyks ir vėžys!

Ateina Naglis pas psichiatrą.
- Klausykit, daktare, padėkit man - aš sergu didybės manija.
- Taip, sunkus atvejis. Gerai, papasakokit truputį apie save.
- Iš pradžių aš užvaldžiau Klaipėdą, po to Žemaitiją, po to...

Denisas NIKITENKA

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder