Liberalai tikisi, kad mažesnis aktyvumas bus jiems naudingas

Liberalai tikisi, kad mažesnis aktyvumas bus jiems naudingas

Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis mano, kad šiek tiek mažesnis rinkėjų aktyvumas antrajame merų rinkimų ture turėtų būti naudingas jų kandidatui sostinėje Remigijui Šimašiui. E.Masiulis spėja, kad balsuoti neatėjo lenkų ir rusų rinkėjai, kuriuos savo pusėn patraukti mėgino dabartinis meras Artūras Zuokas.

„Galbūt kažkiek mažiau antrajame ture dalyvavo ir kitataučių rinkėjų Vilniuje, tai gal nėra blogiausia aplinkybė Liberalų sąjūdžiui. (...) Nepaisant to, kad Valdemaras Tomaševskis oficialiai neparėmė, bet A.Zuoko rinkiminės kampanijos taktikoje buvo daug bandymų patraukti kitataučius“, - žurnalistams sekmadienio vakarą rinkimų štabe sakė E.Masiulis.

Liberalų lyderis tikisi, kad antrajame merų rinkimų ture laimės 6-7 Liberalų sąjūdžio atstovai.

Iki 19 valandos, kai dar buvo likusi valanda iki balsavimo pabaigos, savo valią pareiškė 32,2 proc. rinkėjų - septyniais procentiniais punktais mažiau nei prieš dvi savaites.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Sidebar placeholder