Meras rūpinsis sergančia uošve

Meras rūpinsis sergančia uošve

Atostogos


Iki rugpjūčio 25-osios Klaipėda lieka be mero - miesto galva Rimantas Taraškevičius vakar išėjo kasmetinių atostogų.

"Esu ligoninėje - ne pats, uošvė susirgo", - pirmoji atostogų diena merui buvo kupina rūpesčių.


R. Taraškevičius "Vakarų ekspresui" sakė, kad per šias atostogas neplanuoja išvykti iš Lietuvos.


Pirmiausia jis rūpinsis ligoninėje besigydančia žmonos mama.


"Taip pat lauksiu gero oro, kad galėčiau kelioms dienoms išvykti pailsėti į Juodkrantę ar Šventąją", - pridūrė R. Taraškevičius.


Jūratė MAZAJEVA

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder