Moterį vaidinantis ukrainietis - ne gėjus

Penktadienį Klaipėdą pirmą kartą aplankė įžymioji Ukrainos ir Rusijos estrados žvaigždė - aktorius Andrejus Danilko, publikai žinomas savo herojės Verkos Serdiučkos vardu.

Penktadienį Klaipėdą pirmą kartą aplankė įžymioji Ukrainos ir Rusijos estrados žvaigždė - aktorius Andrejus Danilko, publikai žinomas savo herojės Verkos Serdiučkos vardu.

Artistas Lietuvoje buvo išties labai laukiamas - likus dviem savaitėms iki renginio, visi bilietai į Vilniaus bei Klaipėdos koncertus jau buvo išpirkti. Kadangi juos spėjo įsigyti ne visi norintieji, organizatoriai nusprendė surengti du papildomus programos "Tik hitai" pristatymus.

Pusvalandžiu vėlavęs šou prasidėjo "Danilko teatro" pasirodymu. Kol scenoje šokinėjo katinui visai nebūdingas, nepadoriai aptemtas kelnes užsivilkęs Leopoldas, ir cypaudamos lakstė pelės, labiausiai ramybės nedavė dvi mintys: "Kur gi vis dėlto Verka?" ir "Nejaugi taip bus visą vakarą?".

Tačiau dar po kelių panašių, publikos nesuprastų, scenų ir gašlių juokelių žiūrovai pagaliau išvydo garsiąją neaprėpiamo biusto savininkę, degtinės mėgėją, Ukrainos geležinkelio darbuotoją - Verką Serdiučką. Vos tik Andrejus užsivilko palydovės uniformą, salė tarsi atgijo - juokas ir aplodismentai pasigirsdavo vis dažniau ir garsiau. Be to, pasirodo, klaipėdiečiai puikiai žino Serdiučkos atliekamas dainas ir noriai pritarė jai dainuojant.

Šis trisdešimtmečio aktoriaus vaidmuo yra, anot jo paties, tik šimtoji dalis visko, ką jis spėja nuveikti. Jis daug vaidina savo vadovaujamame teatre, bet apie tai mažai kas žino.

Pirmą kartą Andrejus persirengė moterimi būdamas septintokas, mokyklos teatro studijoje. Ten pat gimė ir Verka Serdiučka. Vardą palydovei jis sugalvojo pats, o pavardę, šiek tiek pakeitęs, "pasiskolino" iš savo klasiokės.

Beje, įspūdinga "šimtas paskutiniojo" dydžio krūtinė iš pradžių buvo daroma iš pripučiamų prezervatyvų, kurie kėlė nemažai nepatogumų, ypač kai sulipdavo nuo karščio ir sprogdavo. Dabar gi dėl paraloninio, gerai pritvirtinamo biusto, problemų nebekyla.

Pats savo makijažu ir garderobu pasirūpinantis aktorius baigė menininkų-dizainerių mokyklą. Praėjus kuriam laikui, bandė stoti į muzikos mokyklą, tačiau pedagogai nusprendė, kad jis "blogai atrodo scenoje". Neišlaikęs ir pedagoginio instituto egzaminų, galiausiai stojo į kulinarijos technikumą, kur įgijo kasininko-pardavėjo specialybę. Vėliau sėkmingai įstojęs į cirko mokyklą, taip pat sėkmingai buvo iš ten pašalintas, nes niekaip negalėjo sutikti su dėstytojais, kad kiekvienas humoristas į sceną turi išeiti "su kostiumu, normaliu kaklaraiščiu ir perskaityti juokingą monologą".

Andrejus Danilko išpopuliarėjo būdamas aštuoniolikos, kai jo gimtojoje Ukrainoje prasidėjo masinė psichozė dėl Verkos Serdiučkos.

Vaikinas užaugo komunaliniame bute, moterų apsuptyje, būtent dėl to, anot jo, Verkos elgesys toks tikroviškas, o kai kuriems net keliantis klausimą "Gal jis gėjus?".

Su seksualinėmis mažumomis Andrejus neturi nieko bendra. Na, nebent tai, kad viename mieste gėjai bandė sutrukdyti jo koncertą, teigdami, kad artistas iš jų tyčiojasi. Jis pats teigia, kad neturi nieko prieš netradicinės pakraipos atstovus, tačiau jam nemalonu matyti, kai vyrai dėvi aptemptas palaidines ir lakuojasi nagus. Iš pradžių vaikiną labai erzindavo, kai kas nors pavadindavo jį transvestitu arba gėjumi. Aktoriui norėjosi būtinai įrodyti, kad taip nėra, tačiau, laikui bėgant, jis suprato, kad geriau į tokias šnekas nekreipti dėmesio.

Prieš keletą metų žurnalistams papasakojęs apie savo antrąją pusę, vaikinas vėliau labai pasigailėjo - pora išsiskyrė. Šiuo metu jis turi merginą, bet dabar jau niekam apie ją neprasitaria.

Andrejus gyvenime visai nepanašus į nuolat plepančią Verką. Žmonės jį įsivaizduoja stambesnį, vyresnį, vulgaresnį, tad jam labai džiugu, kad gatvėje jį retai kada atpažįsta.

Kaip tikras savo šalies "nepatriotas", vaikinas nemėgsta lašinių ir barščių. Degtinės geria mažai ir tik su jo laidoje dalyvaujančiais svečiais, o rūkyti metė nuo tada, kai vienąkart susilažino su mergina, jog per vakarą surūkys du pakelius cigarečių. Lažybas laimėjo, bet noras rūkyti dingo ilgam.

Jo tėvai, iš pradžių labai išgyvenę dėl sūnaus metamorfozių, dabar juo didžiuojasi. Andrejus Danilko dalina autografus šimtams savo gerbėjų ne tik gimtojoje Ukrainoje, bet ir Rusijoje, Izraelyje ir kitose šalyse.

Viktorija MIRONENKO

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder