Naujai "Lietuvos sąrašo" partijai vadovaus Darius Kuolys

Naujai "Lietuvos sąrašo" partijai vadovaus Darius Kuolys

Ketvirtadienio popietę Simono Daukanto aikštėje Vilniuje įsteigta partija "Lietuvos sąrašas".

Partijai vadovaus buvęs Pilietinės visuomenės instituto direktorius, buvęs Kauno apygardos eksteisėjos Neringos Venckienės bendražygis Darius Kuolys.

Anot partijos steigėjų, partija kilo iš siekio įveikti dabartinę jėgos grupuočių savivalę ir valdžios cinizmą, sutvirtinti demokratinius ir moralinius Lietuvos valstybės pamatus.

"Lietuvos sąrašo" partija besiskelbia esanti savarankiška bendrija, siekianti padėti sudaryti tokį kandidatų į Seimą sąrašą, kuriame būtų sąžiningi, žmonių pasitikėjimą turintys piliečiai, savo sričių profesionalai, įsipareigoję atkurti demokratinę Lietuvos Respubliką ir sugrąžinti ją žmonėms.

"Lietuvos sąrašo" partija, bendradarbiaudama su kitomis demokratinių permainų siekiančiomis jėgomis, žada telkti plačią demokratinę bangą Seimo rinkimams, ji teigia esanti būdas piliečiams ir demokratinėms politinėms jėgoms sutelkti.

Pagrindiniai programiniai "Lietuvos sąrašo" siekiai yra sugrąžinti Lietuvos žmonėms pilietines galias ir atkurti tikrą savivaldą, įtvirtinti teisingumą kaip valstybės pamatą, užtikrinti žmogaus teises ir laisves, sudaryti sąlygas vidurinei klasei kurtis, rūpinantis smulkiuoju ir vidutiniu verslu, įveikiant socialinę atskirtį ir skurdą, paversti Lietuvą šalimi, kurioje jaunimas norėtų gyventi ir kurti, padėti pagrindus savarankiškai ir kūrybingai visuomenei.

Lietuvos sąrašo idėją remia žinomi kultūros, mokslo ir meno žmonės. Tarp partijos steigėjų daug mokytojų, studentų, ūkininkų, mokslininkų. Tarp jų - profesoriai Antanas Kulakauskas, Algis Mickūnas, Viktorija Daujotytė, Sergejus Temčinas, politikos apžvalgininkas Tomas Viluckas, Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder