Paaiškės SGD terminalo dujų tiekėjas

Paaiškės SGD terminalo dujų tiekėjas

Pirmadienį paaiškės, kuri bendrovė taps nuo kitų metų pradėsiančio veikti Suskystintųjų dujų terminalo (SGD) dujų tiekėju.

Kaip jau skelbta, UAB "LitGas" iki pirmadienio neviešai derėjosi su trimis potencialiais suskystintų gamtinių dujų tiekėjais. Pirmadienį vyksiančiame Vyriausybės pasitarime bus parinktas vienas tiekėjas, su kuriuo "LitGas" tęs derybas iki sutarties pasirašymo.

Premjeras Algirdas Butkevičius yra sakęs, kad nuo metų pradžios buvo deramasi su penkiais ūkio subjektais, pageidaujančiais dujomis aprūpinti Klaipėdos terminalą.

Primename, kad bendrovė "LitGas", sudariusi sutartį su suskystintųjų gamtinių dujų tiekėju, nuo 2015 m. pradžios turės užtikrinti SGD terminalui 540 mln. kubinių metrų dujų per metus.

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laivas "Independence" praėjusią savaitę paliko Pietų Korėjos laivų statyklą Ulsanoje ir pradeda kelionę į Lietuvą.

Tuo metu Klaipėdoje jau užbaigti suskystintųjų gamtinių dujų terminalo aptarnavimo platformos pagrindinio denginio betonavimo darbai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder