Premjeras apie Bronių Bradauską: turiu aš savo nuomonę

Premjeras apie Bronių Bradauską: turiu aš savo nuomonę

Socialdemokratų lyderis, Premjeras Algirdas Butkevičius neigiamai vertina savo partijos kolegos parlamentaro Broniaus Bradausko pasisakymus.

"Galiu pasakyti, kad vertinu neigiamai. Ponas Bradauskas artimiausiame mūsų partijos valdybos posėdyje turės dėl to pasiaiškinti", - penktadienį atsakydamas į žurnalistų klausimus, sakė Premjeras A. Butkevičius.

Paklaustas, ką asmeniškai mano apie B. Bradausko pasisakymus, Vyriausybės vadovas buvo griežtas. "Turiu aš savo nuomonę", - lakoniškai sakė Premjeras.

Parlamentinės grupės "Už istorinę atmintį ir teisingumą" nariai Agnė Bilotaitė ir Arvydas Anušauskas Socialdemokratų partijos lyderiui A. Butkevičiui siūlo prisiimti politinę atsakomybę ir atstatydinti B. Bradauską iš einamų pareigų dėl jo išpuolių prieš žydų gelbėtojus, o dabar ir prieš buvusius tremtinius ir politinius kalinius, primena ELTA.

Parlamentarai pasipiktinę tuo, kad Socialdemokratų partijos vadovybė toleruoja savo nario ir Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko išpuolius. Nuo totalitarinių režimų nukentėjusių žmonių yra ir pačioje Socialdemokratų partijoje bei tarp ją palaikančių rinkėjų.

"Toks žingsnis parodytų realų, o ne parodomąjį socialdemokratų atsiribojimą nuo savo bendrapartiečio akiplėšiškų išpuolių prieš nukentėjusius Lietuvos piliečius. Kartu kviečiame visas politines partijas ir jų deleguotus atstovus Seime paremti B. Bradausko atstatydinimo iniciatyvą", - pareiškime teigia parlamentarai.

Sidebar placeholder