Sinoptikai: pirmadienį ateis tikras ruduo

Sinoptikai: pirmadienį ateis tikras ruduo

Anot sinoptikės Ievos Nariūnaitės, penktadienio diena bus gan graži, o savaitgalį orai ims bjurti, o pirmadienis bus itin rudeniškas – pūs stiprus vėjas ir pliaups lietus.

Penktadienį debesų vis daugės, ypač vakarų Lietuvoje, tad tuose kraštuose tikėtini trumpi negausūs palynojimai. Pūs nestiprus vakarinių krypčių vėjas. Įdienojus temperatūra pakils iki 19–22, vietomis iki 23–24 laipsnių šilumos. Palis tik prie juros.

Savaitgali orai bjurs. Šeštadienio naktį prie Lietuvos vis labiau artinantis atmosferos frontui vietomis, daugiausia šalies vakaruose, trumpai palis, o dienos metu plis į daugelyje rajonų. Vėliausiai lietus pasirodys rytiniuose šalies rajonuose. Pūs nestiprus vėjas. Nakties temperatūra svyruos tarp 8–13 laipsnių, o dieną bus apie 17–22 laipsnius šilumos.

Praslinkus vienam atmosferos frontui, iš vakarų į Lietuvą sekmadienį atslinks kita debesų juosta, nešanti lietų. Palis daugelyje vietovių, stiprės vėjas, daugiausia – pietvakarių-vakarų krypties. Dėl storesnio debesų sluoksnio naktį bus šilčiau: apie 11–16 laipsnių. Diena vėsi: termometro stulpelis pakils iki 16–21 laipsnio.

Pirmadienis, rugsėjo antroji, bus rudeniškas: daugelyje rajonų su lietumi ir stiproku vėju. Naktį bus apie 8–13 laipsnių, o dieną 14–19 laipsnių šilumos.

Guodžia tai, kad nuo antradienio temperatūra vėl turėtų kopti aukštyn, o ir lietus bus retesnis svečias.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder