"Vaitelių" soduose perversmas neįvyko

"Vaitelių" soduose perversmas neįvyko

Konfliktas

Praėjusį šeštadienį sodų bendrijos "Vaiteliai" pirmininko valdose susirinkusiems įsisenėjusių problemų vediniems bendrijos nariams nepavyko išgirsti pirmininko darbų ataskaitos bei surengti naujo bendrijos vadovo rinkimų.

Nepatenkinti sodų bendrijos nariai visą savaitę "Vaitelių" sodų teritorijoje iškabintuose skelbimuose ragino bendrijos narius susirinkti privačioje pirmininko Kliaudijaus Gergelio valdoje ir reikalauti atsakymų į daugybę rūpimų klausimų.

Anot sodo bendrijos narių Rūtos Kaulickienės ir Rūtos Radžiūnienės, sodų pirmininkui apie įvyksiantį susirinkimą buvo pranešta iš anksto registruotu laišku.

Tačiau neįgalus sodų bendrijos "Vaiteliai" vadovas susirinkime nepasirodė, jam atstovavo laikinai pirmininko pareigas einanti Laura Kaniauskienė.

"Šis susirinkimas surengtas savavališkai, be jokio susitarimo, pranešimo ar prašymo, be to - privačioje teritorijoje. Taip neturi būti", - teigė L. Kaniauskienė.

Susirinkimo dalyvių prašydama palikti privačias valdas, L. Kaniauskienė bandė juos įtikinti, jog oficialus susirinkimas įvyks, tik kiek vėliau - lapkritį arba gruodį.

Sodų bendrijos nariai nuogąstavo, kad toks susirinkimo laikas yra pasirinktas tam, kad jame negalėtų dalyvauti ir savo nuomonę išreikšti visi norintieji. Mat tokiu metų laiku mažai kas atvažiuoja į sodus.

Neapasiekia pirmininko

Susirinkime dalyvavę žmonės skundėsi prastu elektros tiekimu, prasta kelių kokybe, pirmininko šeimos hegemonija.

Prieš porą savaičių į "Vakarų ekspreso" redakciją atėjusios R. Kaulickienė ir R. Radžiūnienė pateikė ir daugiau nusiskundimų. Esą neįmanoma pasišnekėti su bendrijos pirmininku, kuris yra neįgalus - sėdi invalido vežimėlyje ir tokios būsenos negali atlikti savo pareigų.

Moterų teigimu, jos daugybe metų nėra girdėjusios pirmininko ataskaitos apie tai, kur dedami iš sodo narių surinkti pinigai.

"Gal jau dešimt metų nėra buvę jokių rinkimų ar susirinkimų. Be to, neįmanoma pasišnekėti su pirmininku - priėmimo valandomis kontoroje sėdi ne jis pats, o jo duktė. Taip pat niekas neturi pirmininko telefono numerio", - teigė R. Kaulickienė.

Laikinai einanti pirmininko pareigas L. Kaniauskienė tikina, kad su K. Gergeliu susisiekti gali visi norintieji.

"Susirinkimai vyksta, tačiau juose dalyvauja paskirti įgaliotiniai. Pirmininkas tikrai nesislapsto - visi norintieji pasikalbėti apie savo problemas gali užeiti į "Vaiteliuose" esančias pirmininko valdas.

Kodėl rinkimai neįvyko anksčiau? Prieš kelerius metus, pirmininkas, netekęs vienos kojos, tikėjosi, jog pasidaręs protezą galės sėkmingai judėti. Žmogus norėjo dirbti. Deja, vėliau jam teko amputuoti ir antrą koją.

Be to, planuojamame susirinkime bus perrenkamas naujas pirmininkas, nes rugsėjo 15 dieną dabartinis atsistatydino iš šių pareigų. Šiuo metu laikinai pirmininko pareigas einu aš, mane į jas paskyrė susirinkusi valdyba", - teigė L. Kaniauskienė, pridūrusi esanti ne K. Gergelio, o jo žmonos duktė.

Eglė MASLAUSKAITĖ

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder