Valentinas Mazuronis: Saulius Skvernelis turi prisiimti politinę atsakomybę

Valentinas Mazuronis: Saulius Skvernelis turi prisiimti politinę atsakomybę

Po to, kai Vilniuje iš policijos automobilio sugebėjo pasprukti antrankiais surakintas nestabilios psichikos asmuo, kuris kartu pasiėmė ir pareigūnų be priežiūros paliktą automatinį ginklą, o jo paieškų ir sulaikymo operacijai ant kojų buvo sukelti 3000 policijos, "Aro" bei Valstybės apsaugos departamento pareigūnų, Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis įsitikinęs, kad vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis už šį įvykį turi prisiimti politinę atsakomybę.

"Jeigu automatu ginkluotas žmogus su antrankiais sugebėjo nuvykti 11 km viešuoju transportu, terorizuodamas visą Vilniaus miestą, tuo metu, kai į Vilnių buvo atvykę gretimų valstybių parlamentų pirmininkai - kas būtų jeigu Vilniuje vyktų rimtas teroro aktas? Akivaizdu, kad vidaus reikalų ministro kalbos apie mūsų pasirengimą apsisaugoti nuo galimų teroro aktų, švelniai tariant, neatitinka realybės. Ministras yra atsakingas už visus policijos pareigūnus, ir apsimesti, kad jis ne prie ko, yra daugiau nei įžūlu. Iki tapdamas vidaus reikalų ministru, S. Skvernelis ėjo generalinio policijos komisaro pareigas - taigi jo atsakomybė dviguba", - sako V. Mazuronis.

Darbo partijos pirmininkas taip pat atkreipė dėmesį, kad kai 2007 m. girtas kriminalistas Skuode sukėlė avariją ir pražudė du mažamečius, tuometis vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys ilgai nedvejodamas įteikė Premjerui atsistatydinimo pareiškimą.

"Objektyviai vertindamas vakar (ketvirtadienio, - ELTA) dienos įvykį ir būdamas teisingu, principingu ir atsakingu ministru, S. Skvernelis turi ne tik siekti, kad įvykis būtų nuodugniai ištirtas, o kaltieji - nubausti, bet ir pats asmeniškai prisiimtų politinę atsakomybę", - įsitikinęs V. Mazuronis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder