Pirmadienį kelias valandas Neringoje nebus elektros

Pirmadienį kelias valandas Neringoje nebus elektros

ESO informuoja, kad dėl planuojamų darbų Neringoje, spalio 14 d., pirmadienį, kelioms valandoms bus nutrauktas elektros energijos tiekimas. Numatoma, kad elektra tądien nebus tiekiama Nidos, Preilos, Pervalkos ir Girininkijos vietovėse - nuo 9 val. iki 11 val.

Elektra bus išjungiama ESO atliekant Nidos transformatorių pastotės rekonstravimo darbus – senus transformatorius keičiant naujais. Atlikti šiuos darbus galima tik išjungus elektros energijos tiekimą.

Rekonstruojant Neringos elektros skirstymo oro linijų tinklą kabeliniu, bus atnaujintos visos 1965–1989 m. pastatytos transformatorių pastotės, taip pat dauguma 1964 metais įrengtų aukštos įtampos elektros oro linijų bus pakeistos į 90 kilometrų ilgio požeminius kabelius. Rekonstrukcija atliekama siekiant užtikrinti klientų poreikius dėl didesnės galios bei padidinti elektros energijos tiekimo patikimumą įstaigoms, įmonėms, organizacijoms ir gyventojams.

Dėl šių darbų, elektros energija spalio 14 d., pirmadienį, 9–11 val. nebus tiekiama beveik 3000 Neringoje įsikūrusių ESO klientų.

Kviečiame klientus iš anksto pasirūpinti elektros energiją vartojančių prietaisų saugumu, įkrauti telefono ar nešiojamojo kompiuterio baterijas. Jei dėl kokių nors priežasčių jums yra itin svarbu, kad naudojami elektros prietaisai veiktų be pertrūkių, apsvarstykite galimybę išsinuomoti išorinį elektros generatorių, prijungiamą prie vartotojo vidaus tinklo. Daugiau patarimų - ESO svetainėje.

Nuolat atnaujinamą informaciją apie atliekamus darbus galite matyti internetinėje svetainėje www.eso.lt esančiame atjungimų žemėlapyje arba skambindami nemokamu tel. 1852.

Elektros skirstymo bendrovė ESO primena, kad savitarnoje galima užsiprenumeruoti ir SMS žinutes bei el. laiškus, kuriais klientai iš anksto informuojami apie planinius elektros tinklo darbus, dėl kurių būtina atjungti elektros energijos tiekimą.

Informacija klientams teikiama nemokama telefono linija 1852.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder