Antanas Vinkus Neringai žada klestėjimą
Antanas Vinkus Neringai žada klestėjimą

"Kartu su Neringos žmonėmis padarysiu viską, kad Neringa klestėtų, manau, kad ir visa Lietuvos valdžia turi prisidėti prie šio krašto klestėjimo", - taip teigė naujasis kurorto meras Antanas Vinkus, šeštadienį Neringos bendruomenei pristatęs savo komandą bei artimiausių darbų programą.

A. Vinkus pabrėžė kelio Smiltynė-Nida, kuris šiuo metu yra itin prastos būklės bei nusėtas duobėmis, sutvarkymo svarbą - kad jis nebesunkintų gyvenimo neringiškiams bei negadintų poilsio atvykstantiems svečiams.

Atkreiptas dėmesys ir į pavasarį tarsi sniegą ištirpusį dviračių taką. Prisimindamas prieš penkerius metus kilusį gaisrą Smiltynėje, meras pastebėjo, kad yra kur pasitempti ir tvarkant miškus.

Taip pat užsiminta ir apie kitus gyvenviečių skaudulius - apleistus statinius. Norint išspręsti šią problemą, anot A. Vinkaus, būtina griežčiau šnekėti su šių statinių šeimininkais.

"Išskirtinė miesto tvarka turi būti tokia, kokia yra Neringos geografinė padėtis. Gyventojai ir savivaldybės darbuotojai šioje srityje turi kur pasitempti", - teigė kurorto meras. Svarbiausių darbų sąraše ir socialinio būsto statybos.

"Manau, Antanas Vinkus sugebės padaryti viską, ką jis sakė, nes jis turi jūsų, neringiškiai, pasitikėjimą. Neringai negali nepadėti centrinė valdžia, jei ji protinga ir supratinga, tik reikia į ją kreiptis", - sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus tikslus linkėjo renginyje dalyvavęs Seimo pirmininkės pavaduotojas Česlovas Juršėnas.

Neringos konsulu Šveicarijoje pažadėjo būti Lietuvos garbės konsulas šioje šalyje Gintaras Bertašius. Tarp atėjusių pasveikinti naujai išrinktą merą bei jo komandą buvo ir ministro pirmininko patarėjas Arūnas Burkšas, Rusijos Federacijos generalinis konsulas Klaipėdoje Anatolij Krotkov, AB "Vakarų laivų gamykla" generalinis direktorius Arnoldas Šileika, AB "Smiltynės perkėla" generalinis direktorius Darius Butvydas, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Vainius Butinas ir kiti svečiai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder